WTA тенис - општа дискусија

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од Ddime, 7 јуни 2008.

 1. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.140
  Допаѓања:
  6.505
  Јебига, рамна е земјата.
   
 2. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  23.136
  Допаѓања:
  44.747
  На Џонтра Волта и MacedoniaTimeless им се допаѓа ова.
 3. MacedoniaTimeless

  MacedoniaTimeless

  Член од:
  11 јули 2014
  Мислења:
  1.026
  Допаѓања:
  722
  Халеп од утре прва на ВТА. После толку тешки порази сезонава и покрај консантноста, редно беше да напраи некој успех.
   
 4. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.140
  Допаѓања:
  6.505
  И многу красно го круниса со пораз во финалето. Можеби е и рекордер, успеа 9 брејк топки да ги спуши во ЕДЕН гем. Најголемата превара од играч, од сите од топ 50 има изгубено во 2 сета. ОЧАЈ.
   
 5. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  23.136
  Допаѓања:
  44.747
 6. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  68.429
  Допаѓања:
  130.292
  Освен ако не е болна а крие, мислам дека стресот со разводот и детето си го зеде данокот
   
  На Емкаа му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  23.136
  Допаѓања:
  44.747
  Официјално нема ништо за некаква болест, а и ја пратам по инстаграм редовно тренира, насмеана е, не ми изгледа дека е болна... Така да веројатно е тоа со детето, знам се суди со мажот за старателство и можно е да и го одземат детето.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 0C0FFEEBABE

  0C0FFEEBABE Bsc. Sc.

  Член од:
  6 јули 2008
  Мислења:
  4.897
  Допаѓања:
  1.511
  Што има? Не се лоадира сликата :(
   
 9. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  23.136
  Допаѓања:
  44.747
  Преслаба е, како тапациран скелет.
   

Сподели преку: