WTA тенис - општа дискусија

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од Ddime, 7 јуни 2008.

 1. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.573
  Допаѓања:
  7.291
  Јебига, рамна е земјата.
   
 2. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  24.612
  Допаѓања:
  49.805
  На Џонтра Волта и MacedoniaTimeless им се допаѓа ова.
 3. MacedoniaTimeless

  MacedoniaTimeless

  Член од:
  11 јули 2014
  Мислења:
  1.237
  Допаѓања:
  1.000
  Халеп од утре прва на ВТА. После толку тешки порази сезонава и покрај консантноста, редно беше да напраи некој успех.
   
 4. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.573
  Допаѓања:
  7.291
  И многу красно го круниса со пораз во финалето. Можеби е и рекордер, успеа 9 брејк топки да ги спуши во ЕДЕН гем. Најголемата превара од играч, од сите од топ 50 има изгубено во 2 сета. ОЧАЈ.
   
 5. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  24.612
  Допаѓања:
  49.805
 6. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  71.147
  Допаѓања:
  138.707
  Освен ако не е болна а крие, мислам дека стресот со разводот и детето си го зеде данокот
   
  На Емкаа му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  24.612
  Допаѓања:
  49.805
  Официјално нема ништо за некаква болест, а и ја пратам по инстаграм редовно тренира, насмеана е, не ми изгледа дека е болна... Така да веројатно е тоа со детето, знам се суди со мажот за старателство и можно е да и го одземат детето.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 0C0FFEEBABE

  0C0FFEEBABE Bsc. Sc.

  Член од:
  6 јули 2008
  Мислења:
  4.906
  Допаѓања:
  1.516
  Што има? Не се лоадира сликата :(
   
 9. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  24.612
  Допаѓања:
  49.805
  Преслаба е, како тапациран скелет.
   
 10. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  20.737
  Допаѓања:
  30.708
 11. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  71.147
  Допаѓања:
  138.707
  Од телефон ја ставам, не знам дали ќе испадне убаво[​IMG]
   
  На MacedoniaTimeless, The King of Clay, Џонтра Волта и уште 2 други им се допаѓа ова.
 12. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.584
  Допаѓања:
  2.859
  Вознјацки во 2 сета ја совлада Венус и по прв пат во нејзината кариера го освојува завршниот турнир. Во групната фаза го загуби мечот против Гарсија иако првиот сет го доби со 6-0, а тој пораз ја чини повторно враќање на првото место.
  Сезоната ќе ја заврши како трета тенисерка во светот позади Халеп и Мугуруза.

  [​IMG]
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  71.147
  Допаѓања:
  138.707
  На свадбата на Серена имало посебна маса каде имало енергетски гелови и пијалоци за гостите да ја надокнадат енергијата по играњето и носела патики од Најк специјално дизајнирани за свадбата :D

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Stefan-kobe, MacedoniaTimeless и The King of Clay им се допаѓа ова.
 14. Chazzspaz

  Chazzspaz

  Член од:
  16 јули 2013
  Мислења:
  1.807
  Допаѓања:
  1.029
  Аууу бралеее
   
  На MacedoniaTimeless и Stefan-kobe им се допаѓа ова.
 15. Ставрогин

  Ставрогин

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  17.486
  Допаѓања:
  37.124
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: