WoW Screenshot

Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122


Едната од Arathi Basin тамо негде почеток на WotLK, а другата еден буг што го приметив пред некој пач кога Argent Coliseum беше во "изградба".

 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0ToGC 10m "A Tribute to Mad Skill" mislam deka poveketo znaas sto zanci ova :)

P.S. Cetvrti od Desno Ako go broite kuceto na hunterot...Magtheridon [Eu]
Aramija 80 Blood elf Rogue <Eminence>
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Еее ние секоја недела праиме Tribute на 10ката. Ама па затоа 25ката е ептен тешка, уште сме на Jaraxus.
 
Член од
1 април 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
Првата е кога ги отворивме хордите кај нив дома,имав чест да ги танкам сите нивни босови но за жал немав можност да го сликам паѓањето на Thrall у Orgrimar пошо сецкаше до даска,ептен гужва имаше. Енивеј успешно го завршивме ахивментот(да ги бутнеме сите босови на хордите) без вајп:pishtoldz.
Втората е момент кога прв пат го буткав Кел и се разбира честта да го танкам :pipi:
Третата е нахрамас 10,од кои само ние 5 души ја знаевме тактиката за босот дефинитивно.Значи 5 тепавме,5 умреа, дпс на слабо ниво и можете и сами да видите 18 минути го тепавме..Но важно падна :icon_lol:
И таман глеам demise-от паднал си викам омг фала курцу да го дропне,доаѓа ебам дк,што умрел уште на почетокот и рола боље од мене.
И тоа беше повод да дадам отказ од гилдот:smir:
 

Attachments

B

Blacks

Гостин
После некаде 300-от вајп кај Ходир зашо на хилерот не му се хилало туку му се дпс-овало со смајтови.:jaj:
На журка кај Рагни

Афтер парти кај дода Ониксија 
Член од
20 мај 2008
Мислења
130
Поени од реакции
54
Можам да се пофалам како член на гилд основан неколку дена по официјалниот почеток на WoW. Неколку фаци од овде и препознавам (Здраво Sephiroth - те нема жив :P, и дечкото што игра во Fused, кој си ти? :)))) ) Со 3 дена раидање неделно, можам да кажам дека газиме! :))) ЛК25 хероик моментално.

http://www.archaicorder.com/old_videos/Ragnaros_Kill.wmv
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Хехе поздрав до Archaic Order, мило ми што сеуште правите парче!
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.269
Поени од реакции
3.544
WoWScrnShot_112410_003539.jpg Moјот мејџ со испомешани маѓии...Сликано за време на вршење на Cow quest-от :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom