WoW Screenshot

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Што праиш бре на лвл 80 со 9800 мана? Па quest итеми барем до 14000 ке те дотераат(и до 12-13000 здравје).
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.286
Поени од реакции
314
Што праиш бре на лвл 80 со 9800 мана? Па quest итеми барем до 14000 ке те дотераат(и до 12-13000 здравје).

На сликава сум фул грин ајтеми.

Како и да е, сега имам опрема од Таилоринг, фростсевеџ сетот.

Некои рингови од репутација итн..

Маната ми е некаде околу 12500. :smir:

Со аркејн интелект некаде 13500.

Еве слика:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom