WoW Screenshot

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
Ајде да ги ставаме насите ScreenShot од ВоВ :)

Ilidan


 
Член од
30 декември 2005
Мислења
114
Поени од реакции
0
Dobro sto e fintava so ova igra stvarno ne mozam da ve svatam - kolku poveke igras tolku podbar lik - heroj imas - i sto od toa :)
BTW - igrava mi izgleda isklucivo za deca od 10-15 god max
 
E

error

Гостин
Dobro sto e fintava so ova igra stvarno ne mozam da ve svatam - kolku poveke igras tolku podbar lik - heroj imas - i sto od toa :)
BTW - igrava mi izgleda isklucivo za deca od 10-15 god max
да ти кажам право и јас така мислев.. ама кога почнав да ја играм играта имам друго мислење .. btw овие слики од aceboy се од пиратски сервери .. 3-ца го тепаат илидан ?? ...
колку да не отиде мислењето off topic еве слика од мојот mage на сервер darksorrow
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
lol sto je ova seto piraterija awe zemi na retail ta da viis
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
3
Поени од реакции
1
hehe bash me pogodivte na temava :)
imam edno 1000 SS od wow ali ke postiram samo nekolku :)
inace :
Nepsilon Paladin - Magtheridon (mojot prv ilidan kill)


Kvasec Mage - Balnazzar (mojot main)

Iam i warr Ciciop na boulderfist ali ne go obozavam nego pojke :)
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
:eek:ftopic: хаха Квасец! Ѕвер си нема што. Убаво ме изнасмеја :pos::pos::pos:
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
И јас играм на пиратски сервер ама овај горе е џабе. Мразам сервери со модифицирани ајтеми и такви глупости!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom