WoW: Pandaria

Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Ми останал уште 1 бета клуч. Повелете кој немал прилика да ја проба бетата.
4759713310448976860575143
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.384
Поени од реакции
334
Размислувам дали да ја земам.. Акаунтот ми е платен ама не ми е чепнат веќе 2 недели. Ќе видиме што ќе испадне...
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
lelee luge, ovaa e mnogu podobra od lich i kataklizma, a i nemozam da vlezam serverot mi e ful cekam po saat za da vlezam na red sum 2500
 
Член од
5 октомври 2009
Мислења
74
Поени од реакции
7
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Здраво ,

планирам следниов месец да си ја зеам МОП па да ми каже некој на кој сервер има највеќе гилдови (PVE oriented) бидејќи ако веќе се враќам на ВОВ , би сакал да рејдам ПВЕ (пвп не ме пали баш) ....


пс: пошто најверојатно ќе лвлирам од почеток лик , за колку време се фаќа 85 :P? или кој и да е лвл сега ? 90 ?
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.532
Поени од реакции
2.752
Здраво ,

планирам следниов месец да си ја зеам МОП па да ми каже некој на кој сервер има највеќе гилдови (PVE oriented) бидејќи ако веќе се враќам на ВОВ , би сакал да рејдам ПВЕ (пвп не ме пали баш) ....


пс: пошто најверојатно ќе лвлирам од почеток лик , за колку време се фаќа 85 :P? или кој и да е лвл сега ? 90 ?
neka ti prati nekoj scroll of rez...i ke imas 7 dena gaga igranje i ke mozes odma da lvliras karakter do 80ka u sekunda...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom