WoW: Pandaria

Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Izleguva na 25-9-2012 cena 35 evra
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.043
Поени од реакции
8.849
И може да се купи со Battle.net Balance и обичната и делукс верзијата. :)
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Немам пари, а и да имам не би ја купил зошто се што излезе после WOTLK е живо срање.

Арно шо се откажав на време ... ;)
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.043
Поени од реакции
8.849
nemoze so bnet balance
Може. Иди на апгрејд на акаунтот и одбери да платиш со баланс (до душа немора да одбираш ништо, доколку имаш доволно средства автоматски ти нуди да платиш со баланс). Проверено.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Може. Иди на апгрејд на акаунтот и одбери да платиш со баланс (до душа немора да одбираш ништо, доколку имаш доволно средства автоматски ти нуди да платиш со баланс). Проверено.
NEMET
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.745
Поени од реакции
778
Znaci od vanila do den denesen ja igram aktivno so pauza od 2 meseca na pocetok od ko izleze WOTLK , a MOP ke bide mislam dosta interesna vo smisol so nekoi promeni kaj talentite sto ke gi vmetnat i PvP-to ke bide mnogu zdrava rabota a i raidovite ke gi pravele uber teski sto me vlece da ja igram , samo toa so monkovite me nervira strasni .... MELEE HEALING FFFFFFFFFFFFFFFFFSSSSSSSS WTF ! :D
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Poracano:D Edvaj cekam.
 

Amaterasu

123123113
Член од
17 април 2012
Мислења
1.114
Поени од реакции
1.023
Целосно го изменија концептот на играта, ја менуваат приказната, со панди и такви глупости можејќи да развиваат некои од веќе постоечките раси како Нага на пример, играта ја оддалечија целосно од вистинскиот "World of Warcraft". Kaко што имаше некој погоре напишано, се што излезе после WOTLK е срање.
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.670
Поени од реакции
4.203
Ја направија играта прелесна сите се фул епик ја кога играв classic и TBC пред Black Temple да си full epic треба да се убиеш од играње.
А и приказната што ја носат во сосема погрешен правец тоа е друга работа.
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Незнам дали е до мене или до играва ама кога и да седнам да поиграм некоја инстанца на бетата секогаш правам alt+f4 после првиот бос.
Баш ништо не ме влече да ја играм новата експанзија знам дека ке биде fail како и претходните 2.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.532
Поени од реакции
2.752
ke ja ziam nakaj oktomvri sigurno :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom