World of Warcraft: The Cataclysm

C

Crazy Diamond

Гостин
Престанав да ја играм Wow пред година ипол и од тогаш немам помислено на неа ама летово се мислам пак да ја ставам.Ми фали играва искрено.Играв на молтен и незнам дали имаат направено апгрејд на ова новово или уште ке се чека ама сакам да го пробам..
Јас играм на Молтен. Уште е на WOTLK (Wrath of the Lich King). Изгледа нема ни да ја префрлаат на Cataclysm.
 
С

сашенко

Гостин
Јас играм на Молтен. Уште е на WOTLK (Wrath of the Lich King). Изгледа нема ни да ја префрлаат на Cataclysm.
Епа одлично таму ке си играм.И така не ми се игра сериозно сега одамна немам играно и ке се зезам малце.Ке шетам ке тепам хорди по нивни територии ке правам хонор поинтс..
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
играм на рагнарос, силванас имам еден куп карактери, барам некој да игра , да левелира карактери, да фарма, да крева професии, што ке му е ќејф, да игра пвп, да оди хероици... не е проблем, нема да плаќа ништо, ке си прави кејф без пари а и мене услуга :)
 

halfelfpaladin

The Black Paladin
Член од
23 август 2011
Мислења
235
Поени од реакции
97
Мислам дека Cataclysm им е некако избрзана и во добра мера недовршена, друи на моменти и досадна ако збориме за процесот од 80 до 85 level.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom