World of Warcraft - Македонски гилд v3

Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Cите заинтересирани нека влезат во групава ако не се срамат за да почнеме убаво да разговараме на темата.

http://www.facebook.com/groups/156653367825469/

И стварно нема потреба од толку песимистички коментари... Дајте шанса не бидете такви, тоа што било во Vanila & TBC немора да значи дека и сега после 5 години дека ќе се повтори истото.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
http://eu.battle.net/wow/en/character/ravencrest/Morgena/achievement#168:14922:a4597
http://eu.battle.net/wow/en/character/ravencrest/Morgena/achievement#168:14922:a4530


Nema potreba od lazenje, ko so gledam spored datumov, 4444 e mn vozmozno.(normal sekako)

On:I jas bi ti rekol da ne si go trosis vremeto so ova,najdi si gild so ti odgovara i uzivaj.
of lelee covek ti mislisdekamene mi e samo ovoj heroj,, ?? a drugite 10 90lvl na drug server L.Skul. e poradi vakvi luge nema da moze da se formira makedonski gildl, ja pisav deka i ja igram na ravencrest i toa pred 4 meseci mislam porqadi drugarite sto se tamo
 
Член од
17 јули 2011
Мислења
45
Поени од реакции
5
Немора тоа ништо да значи, јас имам 2 акаунта а и не сум единствен. И доста вакви offtopic ок?
Или држете се на темата или не пишувајте воопшто ништо не поврзано со ова. Имате ПП.

Поздрав.

ПС:

Сите заинтересирани нека влезат во групава

http://www.facebook.com/groups/156653367825469/
___________________________________________________________________
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.745
Поени од реакции
778
Jas maksimalno ja podrzuvam ideata i mislam deka imame povekje od STRASNI igraci za da uspeeme , jas igram na Al;Akir i bugarite imaat 3 mnogu silni gildi i pravat partali , a nie zalnite tapkame vo mesto !
 
Член од
4 ноември 2012
Мислења
24
Поени од реакции
4
Играм wow само на молтен,али окулу муабетов..Македонците најчесто во која било игра се тешки нубови и не само тоа,туку и кретени.Ова го воочив од дота па до секоја игра понатака..пробувај да ги избегнуваш а не да се групираш :)
Коа веке напомена за приватен сервер, на МОЛТЕН имаш добар балкански гилд "balkanci" (можеби и веке си таму) во кој има доста Македонци, бонусот е што и гилд мастерот е македонец, и гилдот е скоро 22/23 лвл :ROFLMAO:
Добри играчи има и ако побараш помош секој ке ти помогне за што и да е...
И да не бегам од темава со срека на вас момци што го формиравте "MKD Gaming" се надевам ке биде се нај нај
 

Scythe 7

Malak al-Maut
Член од
25 јуни 2011
Мислења
68
Поени од реакции
23
Добро е штом е на Sylvanas има многу македонци таму :) Можеби и јас ке почнам пак Alliance да играм.
 

YuZe

Amor Vincit Omnia
Член од
22 септември 2005
Мислења
652
Поени од реакции
110

Kajgana Shop

На врв Bottom