Warrior или Paladin?

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Во меѓусебен дуел паладин тепа...Во арена вориор со добар хилер е незапирлив. Во раид мислам дека нема подобри тенкови од вориори од класик па наваму... Имаат најголем арсенал на дефанзивни магии така да..Плус вориор можи да користи се живо и диво освен вандс...Така да за мене вориор
 

Kajgana Shop

На врв Bottom