Warrior или Paladin?

Член од
22 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
ај кажете со што да почнам вориор или паладин?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
>< толку го nerf-нале warrior-от?
порано си газеше...(пред wotlk)
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Patch 4.3 Warrior Има да руши све .
Иначе сите погоре што пишаа Paladin очигледно многу тешко се снаоѓаат со Warrior .
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
izgleda im e tezok za igranje :) ja obozavam prot warrior :) od lvl 10 pa se do 85 go igram protection :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom