V O L K S W A G E N

Член од
17 март 2015
Мислења
203
Поени од реакции
324
Sega go palev 10 pati, ama cekav da se izgasat site sijalici, palese bez problem, citav za tie zamajci, bile problematicni, koj e znak deka e problem so toa.
 
Член од
1 декември 2013
Мислења
86
Поени од реакции
86
https://vid.me/ztsJ
Ми треба нешто слично(или исто) за голф 5. Ако некој знае каде низ Ск може да се најде, фала.
 
Член од
19 февруари 2014
Мислења
130
Поени од реакции
18
Здраво вака сега сум многу сум заинтересиран за Фолксваген Голф 4 или 3 кабриолет 1999
ДАЛИ НЕКОЈ ЗНАЕ ДАЛИ ИМА ПРОБЛЕМИ СО МОТОРОТ ДАЛИ НЕКОЈ ИМАЛ ВАКОВ АВТОМОБИЛ ДА МИ ГО КАЖЕ НЕГОВОТО ИСКУСТВО ЗА ВАКОВ АВТОМОБИЛ АКО НЕМА ДА МИ КАЖЕТЕ ВИЕ ПОВЕЌЕ ШТО СЕ РАЗБИРАТЕ ШТО МИСЛИТЕ ФАЛА !
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Здраво вака сега сум многу сум заинтересиран за Фолксваген Голф 4 или 3 кабриолет 1999
ДАЛИ НЕКОЈ ЗНАЕ ДАЛИ ИМА ПРОБЛЕМИ СО МОТОРОТ ДАЛИ НЕКОЈ ИМАЛ ВАКОВ АВТОМОБИЛ ДА МИ ГО КАЖЕ НЕГОВОТО ИСКУСТВО ЗА ВАКОВ АВТОМОБИЛ АКО НЕМА ДА МИ КАЖЕТЕ ВИЕ ПОВЕЌЕ ШТО СЕ РАЗБИРАТЕ ШТО МИСЛИТЕ ФАЛА !
4та тие добра машина али не би ти препорачал да земаш кабриолет, подобро да си најдеш со сончев кров ;)
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Колку што знам немаат квалитет во дихтувањето така да ипак се работи за 15-25 години стара кола
Тоа многу лесно на шнајдер ќе се среди,ќе се закрпи,или ново платно ќе се стави и нема мака..Само незнам кое задоволство во кабриолет со платнен покрив..Еден град да падне,ќе го издупи сиот покрив..
 
Член од
1 јули 2016
Мислења
5
Поени од реакции
1
Imam eden problem nese gasi saatot i kilometite na polo 1.4 benzin 2001koga ke go izvadam kljucot fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom