US Open 2019

Победник на турнирот ќе биди


  • Вкупно гласачи
    58
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.451
Поени од реакции
2.679
Пренос никаде?
Или Еуроспорт?
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
484
Поени од реакции
577
Нема на СК пренос ? Сите турнири од месецов ги пренесуваа
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.758
Поени од реакции
69.937

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.758
Поени од реакции
69.937
Како фан на сервботови морам да кажам дека Опелка има добра шанса за солиден турнир.

Како и да е, светла кериера ќе има, иднината на сервботизмот е во сигурни раце кога Иснер и Иво ќе се повлечат
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.758
Поени од реакции
69.937
Нагал бољи игра против Роџер него ли Надал...
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.451
Поени од реакции
2.679
Вака така Киргиос има шанси до 1/2 финале да стигне ако го мине Рублев у 3то коло
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
484
Поени од реакции
577
Тим втор гренд слем со ред испаѓа во прва рунда.
 
На врв Bottom