US Open 2019

Победник на турнирот ќе биди


  • Вкупно гласачи
    58
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.480
Поени од реакции
2.774
Пренос никаде?
Или Еуроспорт?
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
490
Поени од реакции
582
Нема на СК пренос ? Сите турнири од месецов ги пренесуваа
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.281
Поени од реакции
72.318

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.281
Поени од реакции
72.318
Како фан на сервботови морам да кажам дека Опелка има добра шанса за солиден турнир.

Како и да е, светла кериера ќе има, иднината на сервботизмот е во сигурни раце кога Иснер и Иво ќе се повлечат
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.281
Поени од реакции
72.318
Нагал бољи игра против Роџер него ли Надал...
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.480
Поени од реакции
2.774
Вака така Киргиос има шанси до 1/2 финале да стигне ако го мине Рублев у 3то коло
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
490
Поени од реакции
582
Тим втор гренд слем со ред испаѓа во прва рунда.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom