US Open 2009

Статус
Затворена за нови мислења.
Ф

Фил Ајви

Гостин
Ако сакаш ќе ти се кладам дека Федерер оди во финале, по аватар... Откако ќе ја исполниш кладбата со Xfire... (=
Може, верувам во Новак. На една недела аватар?


Сајтлер може ке сакаш пак кладба ?:))))) хаха
Ако победи Дел Потро нема веќе да го носам овој аватар ниту пак ти ќе носиш аватар по мој избор. Ако победи Надал, носам негов аватар цел месец, односно четири недели. Може?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Tooo Рафа ајде сеа и против Дел Потро ќе има газење.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Ако победи Дел Потро нема веќе да го носам овој аватар ниту пак ти ќе носиш аватар по мој избор. Ако победи Надал, носам негов аватар цел месец, односно четири недели. Може?
Жалче, нека биде така ајде, можеби ке се извлечиш. :) Инаку на секоја Недела ке имам право да го менам аватарот, различен тоа го знаеш нели?
Договорено е.



Инаку Марјан-Мики уште ако билдаш постови ке бидеш баниран, што ти значи тава сега кога напиша VAMOS RAFA, знаеме дека си за Надал и Надал победи, ако ти се пише тука пишај си нормално вака не, ке бидаш баниран следниот пат. Мислам дека ме разбра.
Еве ти еден типичен ПРИМЕР како треба да биде еден пост:
Saseptt напиша:
Ej 6-0 ne mi se veruva ama super izigrano.So vakva igra na Nadal ke padnat i del potro pa i federer ili djokovic zavisi koj ke ide u finale.Siguren sum deka US open e na rafa godinava.VAMOS RAFA!!!!!
 
С

сашенко

Гостин
Ej 6-0 ne mi se veruva ama super izigrano.So vakva igra na Nadal ke padnat i del potro pa i federer ili djokovic zavisi koj ke ide u finale.Siguren sum deka US open e na rafa godinava.VAMOS RAFA!!!!!
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.584
Поени од реакции
13.248
Може, верувам во Новак. На една недела аватар
Consider it done. :)

Се прашувам на која страна ќе биди Сајтлер кога ќе биди финалето Федерер - Надал... За кого ќе се залага и ќе прави облог... :pipi:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Consider it done. :)

Се прашувам на која страна ќе биди Сајтлер кога ќе биди финалето Федерер - Надал... За кого ќе се залага и ќе прави облог... :pipi:
Неутрален ќе биде.:helou:

По наше време во колку часот играт Федерер - Џоковиќ ?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Сега ли ќе играат бе женските Wiliams i Clijsters? Аман веќе уште од петокот ги чекам:)
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Сега ли ќе играат бе женските Wiliams i Clijsters? Аман веќе уште од петокот ги чекам:)
На една страна видов ги пише во 02:00 ке видиме.

А утре во кога се полуфиналињата ??? Ги пише во 13:00, точно ли е или ?
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
Ќе останеме ненаспани. :icon_lol:
Иначе и ја видов Клајстерс и Серена дека ќе играат од 2. Ако има некој од Њујорк нека каже дали врне. :pos2:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ќе останеме ненаспани. :icon_lol:
Иначе и ја видов Клајстерс и Серена дека ќе играат од 2. Ако има некој од Њујорк нека каже дали врне. :pos2:
Клајстерс ми се јави викаше оти не врне но се молела да заврне :pos:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Мислам дека Надал -ѓока е во 4.15

Ево ти инфо :wink:
Џабе ти е ова,додека не престане да врне нема тенис.

На една страна видов ги пише во 02:00 ке видиме.

А утре во кога се полуфиналињата ??? Ги пише во 13:00, точно ли е или ?
По наше време нема шанси да се тогаш,оти во САД се седум часа поназад од нас.Во 6 сабајле нема логика да играат. :)
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
По наше време нема шанси да се тогаш,оти во САД се седум часа поназад од нас.Во 6 сабајле нема логика да играат. :)

Во 13,00 нивно време. Источниот брег е 6 саата поназад и тоа би било 7 попладне кај нас.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom