UEFA EURO 2020 - Панини албум со сликички

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Некој да ја има Ц4 Тиаго? Уште таа ми остана. :(
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Друштво, порачуваше ли некој сликички? Ме интересира за колку време е доставата по пошта?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.169
Поени од реакции
57.679
За колку време обично стига одговор дека нарачката е спремна од сликички мк?
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Што е со нарачката на сликички од Кока Кола? Има опција на сликички.мк, но кога пробувам не може да се кликне за нарачка преку пошта. Веројатно во реалност не може да се порачаат.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Не можеш да нарачаш сликички од Кока Кола, имаше нагласено дали во албумот, дали во тоа флаерот за нарачка што го имаа во албумот.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.169
Поени од реакции
57.679
И уште едно прашање. Точно е работното време што им стои на ФБ понеделник-петок 8:00-15:30? :(
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
И уште едно прашање. Точно е работното време што им стои на ФБ понеделник-петок 8:00-15:30? :(
Не знам колку отвораат, ама затвораа кај 18 или 19 часот. Освен ако не промениле во меѓувреме.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.366
Поени од реакции
25.096
Што е со нарачката на сликички од Кока Кола? Има опција на сликички.мк, но кога пробувам не може да се кликне за нарачка преку пошта. Веројатно во реалност не може да се порачаат.
Не можеш да нарачаш сликички од Кока Кола, имаше нагласено дали во албумот, дали во тоа флаерот за нарачка што го имаа во албумот.
Јас нарачав минатата недела, 4 од кока кола ми фалеа и 20 регуларни, што значи можеш да нарачаш такви сликички. Е сега, јас ги подигнав од лице место и можеби тоа игра некаква улога...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Од скоро ако почнале, претходно имаа кажано дека не може.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.169
Поени од реакции
57.679
Може дефинитивно и од кока кола да се нарачуваат.
Кога ја правев нарачката, покрај полиња за бројчиња од регуларните сликички имаше и checkbox-ови за тие од кока кола да се штиклираат.


Ќе го купам сигурно, али веројатно нема да го собирам цел. Да го исшарам со некој наш играч доволно е.
Го "исшарав" цел албум и јас. Нема пуштање од орото кога еднаш ќе се фатиш :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom