UEFA Champions League - Season 2023/24

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
15.321
Поени од реакции
16.915
А епа зашто Ман Сити во два различни дресови на видеото?
Се пресоблекле на полувреме?
Зато шо имаше исечок на почеток на видеото од Англија, ќотекот на Грилиш и кошкањата во тунелот се случија во Мадрид.
И муабетот не беше дека некој се восхитува на таквата груба игра туку смешна беше ситуацијата оти Савиќ и Врсаљко ја напраја балканската, како натпревар во Велешта делуваше моментот
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.871
Поени од реакции
7.748
Па може да иде ал ин на ПЛ Клопо и да ја запостави ЛЕ.

Него не е тоа муабетот. Појасна слика кои лиги ќе добијат екстра место за ЛШ ќе се знае во полуфиналињата. Се рачунаат сите европски натпреварувања, па не е нужно битно Арсенал и Сити да стигнат до крај во ЛШ.
Третиот тим моментално ќе ги победи овие боранија екипи во ЛЕ
 
Член од
14 август 2022
Мислења
943
Поени од реакции
1.013
Третиот тим моментално ќе ги победи овие боранија екипи во ЛЕ
Нема трет тим Ливерпул и проблем е што во клучниов дел на сезоната им се случија еден куп повреди. Од утре на Ливерпул им следи пеколен ритам по 2 утакмици неделно и ќе биде интересно како ќе изигра Клоп со ротација на тимот.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.321
Поени од реакции
16.915
Каков напаѓач
5-5-0 формација на Чоло
Баш така, ќе чека контра, Гризман и Љоренте повеќе ќе помагаат назад отколку напред шо ќе играат, уште Саул кога игра на местото на Бариос се знај песната.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.321
Поени од реакции
16.915
А зошто не игра Депај прва, играчот за кој не заебавте и е во врвна форма?
Постои еден поим шо се вика тактичка замисла, не сум во стручниот тим за да ти одговорам точно на ова прашање
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.830
Поени од реакции
9.042
А зошто не игра Депај прва, играчот за кој не заебавте и е во врвна форма?
Пошо депај е играч од кој очекуваш гол, а чоло денес сака рак на очи утакмица да се изигра.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.830
Поени од реакции
9.042
Интер - Атлетико, да го прашаат човек нема да знае да одговори која екипа е поУмрена, ќе гледам Псв поарно.
Ти најдобро крикет да гледаш. Или турска серија.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.278
Поени од реакции
108.314
Интер - Атлетико, да го прашаат човек нема да знае да одговори која екипа е поУмрена, ќе гледам Псв поарно.
Иди читај некој стрип и не умарај за фудбал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom