UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 јули 2012
Мислења
2.255
Поени од реакции
6.451
Гледам на БТ Спорт и сеа пуштија снимкаа од пеналот, што не ја покривале камерите на ВАР, бар така кажаа. Никако не беше ова пенал. Немаше контакт. Баш се чудеа коментаториве што со ВАР не ги имаат покриено сите агли.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.889
Поени од реакции
16.202
Која вошка е овај Абрахам, Тами Абрахам, настрана пеналот ама не можи бе овој да биде прв напаѓач за Челзи, жал ми е за Френки, не заслужва со вакви дебили да има работа
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
11.477
Која вошка е овај Абрахам, Тами Абрахам, настрана пеналот ама не можи бе овој да биде прв напаѓач за Челзи, жал ми е за Френки, не заслужва со вакви дебили да има работа
Ne znam so Mitchy sto ke bide ama mislam na pochetokov od sezonava Giroud ke ima prednost.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.362
Поени од реакции
38.336
Победата е битна, уште една титула во низа, нека се множат!
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
пред време излета адриан?


Најверојатно. Еве слика што успеав да ја направам, мислам дека Адриан не гази на линијата



И сега? Ќе прегледа некој? Ќе се враќаат да го шутне пак пеналот? Секако дека не. Исто да прашам и кој е јунакот што го потврдил пеналот на Челзи претходно? Кога зборам јас дека неможе се да биде милиметарски прецизно и фер, и секогаш ќе има ситуации каде ќе го јаде некоја страна, 20 души ми викаат дека мозочен удар сум имал.

Едит: Си ме претркал за секунда со сликата. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom