Tropical Heat

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Дајте бе луге сакам скроз сите епизоди да ги спуштам од на интернет, ај пратете по пп нешто, или нека ми каже некој дали ја има па да прајме бизниси.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
МТВ владее... летово ја даваше серијава и пак си ја гледав и следното лето пак ќе ја гледам :)

Nick Slaughter is the men :)
 
Член од
19 ноември 2011
Мислења
90
Поени од реакции
57
МТВ владее... летово ја даваше серијава и пак си ја гледав и следното лето пак ќе ја гледам :)

Nick Slaughter is the men :)
Хммм, абе не ја даваа мислам. Изгледа секое второ лето ја даваат :D
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.570
МТВ 1 кога ќе ја пуштеа репризно секое лето. Надвор топло, серијата тотално погодена за тој период.

Ник Слотер со кошулчето и со тоа џипчето најавата со музиката е предобро.

Не сум бил роден кога почнала да се емитува премерно во Америка но сум фатил период МТВ кога ја репризираа. Сепак би сакал да се вратат тие 90ти времиња на серии и филмови затоа колку и од денес гледано да изгледале тие серии и филмови наивно, глуп, главниот актер секогаш во акциони сцени да останува жив со најмалку повреден со мали гребнатини, со средена коса, најмалку искинат во облеката... сепак биле одлични а не денешново време каде премногу е дигитализирано, технолошки перфектно, многу ефекти компјутеризирано, ЗD, HD.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.469
Јас ја најдов на торент, сите 66 епизоди :) сега уште време за гледање да најдам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom