Treto oko mk

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
Не го губи времето тука за одговор.Гледаш дека членовиве на форумов те понижуваат,играат мајтап,иако не треба,нели мото на форумот е .... Очигледно некои администратори и членови продужуваат по старо .....ВТОР СЛУЧАЈ НА ТЕМА,ПОСЛЕ СЛУЧКАТА СО ОСТАВЕНАТА БРЕМЕНА ЖЕНА ..... После јас расипан и досаден :facepalm: а вие пример за помош:свиркам:
Па повеќе ќе и помогнат ако ја премислат да не оди.
 
Ф

Флеш

Гостин
Па повеќе ќе и помогнат ако ја премислат да не оди.
Речи дека е злоупотреба на слабост на емоциии стави крај на разговор,а не заебавај и после други се редат да заебаваат ..... Станува веќе ова лош тренд на форумов ..... Илумиус наместо да заклучи тема,крева повеќе врева.... Лош нејзин потег (n) Сепак главна е тука и старешина ..... Треба да е одговорна . Нека не се лути само ....Зборувам за добро,знам дека е добра особа.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Ne0
F

Flatter

Гостин
Jas prasav za Nada sto zivee Teodosij Gologanov[DOUBLEPOST=1541454653][/DOUBLEPOST]Mnogu mi e vazno da raberam nekoe iskustvo pozitivno negativno vo vrska so nea
Zenata zemala iljadnici evra za da ti rasipe crna magija pa me interesirase dali nekoj od forumov ima iskustvo kaj nea
Dobro a koj ti pusti crna magija ?
 
F

Flatter

Гостин
E da pazi i nie da ne ti pustume nekoja crna magija.

Jas ke ti kazam eden trik kako da se oslobodis od crna magija nemoj da se sekiras. Kje zemes so eden konec kje go vrzes nosot i kje vikas na na glas ciribu ciriba i odma kje ja snema crnata magija.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Речи дека е злоупотреба на слабост на емоциии стави крај на разговор,а не заебавај и после други се редат да заебаваат ..... Станува веќе ова лош тренд на форумов ..... Илумиус наместо да заклучи тема,крева повеќе врева.... Лош нејзин потег (n) Сепак главна е тука и старешина ..... Треба да е одговорна . Нека не се лути само ....Зборувам за добро,знам дека е добра особа.
Sekoj sto vo 2018 recisi 2019 veruva vo magii na siot ovoj pristap do naucni ispituvanja i istrazuvanja, zasluzuva da bide zaebavan. Treba malce prirodna selekcija vo opstestvoto da ima.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
За вакви работи само кај Дуле гледачот од Велес!

Ваа Нада шо ја баете е сигурно некој измамник.
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734
Sekoj sto vo 2018 recisi 2019 veruva vo magii na siot ovoj pristap do naucni ispituvanja i istrazuvanja, zasluzuva da bide zaebavan. Treba malce prirodna selekcija vo opstestvoto da ima.
Порано мислев дека треба морално да се осудуваат и исмеваат луѓе кои веруваат у све ова. И ко што знаеш и самата, ја го праев тоа.

Ама некако у последно време, почнуе шупачки да ми стануе тој пристап. Има многу добри луѓе кои веруваат во секакви работи од секакви причини. И све додека не повредуваат некого со тоа верување, не гледам причина зошто треба да бидат исмевани. Дијалог е многу подобар начин за решавање на такви работи.

Ова го кажуем можда пошто знам и запознавам све повеќе прекрасни луѓе кои вредат злато, а веруваат у секакви според мене глупости.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Порано мислев дека треба морално да се осудуваат и исмеваат луѓе кои веруваат у све ова. И ко што знаеш и самата, ја го праев тоа.

Ама некако у последно време, почнуе шупачки да ми стануе тој пристап. Има многу добри луѓе кои веруваат во секакви работи од секакви причини. И све додека не повредуваат некого со тоа верување, не гледам причина зошто треба да бидат исмевани. Дијалог е многу подобар начин за решавање на такви работи.

Ова го кажуем можда пошто знам и запознавам све повеќе прекрасни луѓе кои вредат злато, а веруваат у секакви според мене глупости.
А извини, како што може секој ден да се исмеваме за тривијални работи како фудбалски клуб за кој навиваш, стил на облакање, фризура, може и за вакви работи. Трагедија е во 2019 да веруваш во Баба Рога.
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734
А извини, како што може секој ден да се исмеваме за тривијални работи како фудбалски клуб за кој навиваш, стил на облакање, фризура, може и за вакви работи. Трагедија е во 2019 да веруваш во Баба Рога.
Епа, ваљда тука ни се разликуваат светогледите. Ја мислам дека не е ок да исмеваш било кој, за било која од работите што ги наведе.

Друго е сеа заебанции за клубови и слични ствари, ако немаш намера да навредиш некого.
 
F

Flatter

Гостин
Порано мислев дека треба морално да се осудуваат и исмеваат луѓе кои веруваат у све ова. И ко што знаеш и самата, ја го праев тоа.

Ама некако у последно време, почнуе шупачки да ми стануе тој пристап. Има многу добри луѓе кои веруваат во секакви работи од секакви причини. И све додека не повредуваат некого со тоа верување, не гледам причина зошто треба да бидат исмевани. Дијалог е многу подобар начин за решавање на такви работи.

Ова го кажуем можда пошто знам и запознавам све повеќе прекрасни луѓе кои вредат злато, а веруваат у секакви според мене глупости.
Супер, гледаш во последно време си имаш добри симтоми и причина да си посетеш психијатар.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
A ZA DRUGITE SEKOJ GO DAVA ONA SYO GO POSEDUVA
Сакаш искуства со гледачката.
Си слушнал дека даваат илјадници евра луѓето, дека она победува црна магија.
Е сега кажи ми ти на мене зошто мислиш дека коментарите од форумов би ти биле повеќе веројатни од работите што досега си ги слушнал?
Или станува збор за квантитет? Си слушнал неколку муабети, сакаш и тука неколку искуства, па ако се соберат 8 позитивни коментари ќе се одлучиш да одиш.
Дали размислуваш да одиш кај гледачката?
Како ќе ја донесеш одлуката?
Колку луѓе треба да ти речат дека имале позитивно искуство за да се одлучиш?
Што се случува со негативните искуства?
Да речеме дека твојата бројка е 12.
Ако добиеш 12 позитивни искуства, ќе одиш кај гледачката.
Што правиме ако добиеш 16 позитивни искуства и 4 негативни?
16-4=12 но не е исто како чисти 12 позитивни искуства... нели?
Дали сакаш некој да ти документира материјал, како имал црна магија, отишол кај неа, па сега нема?
Поебав пет минути за трол, но ајде, ме понесе малку @Botko
Whatever works, as long as you don't hurt anybody.
Except whatever во случајов е гледачки и црни магии, and they definitely don't work.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom