Treto oko mk

Член од
5 ноември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
0
Zdravo dali nekoj ja poznava Nada koja zivee na ul.Mitropolit Gologanov vo Skopje vednas sproti restoran Vodeneca . Koj bil ako moze da spodeli iskustvo zenata gleda na slika ako ides za nekogo a ako ides za sebe ne treba nisto
Odgovori samo na temava a ne i nadvor od neq.
Bi zamolila bez glupavi komentari
 
Последно уредено:
F

Flatter

Гостин
Jas poznavam edna ama taa se vika Lada i ima cetvrtok oko, isto taka znam i edna sto se vika Nevada taa ima peto oko. Nevada se razlikuva od ostanatite gleda i na stapala, samo koga kje odis kaj nea kje moras corapite da gi sobleces isto i bidi siguren da ne ti smrdat posto blokira i ja vidlivosta.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
Ne go razbrav odgovorot @llumious
Сака да каже дека ја бива жената, ти глеа на слика и живиш до 101 и назад после, ако збориме за Нада што живи карши ресторан Воденеца
 
Член од
5 ноември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
0
Xnaci covek ne moze ni da prasa od negativni lugje ... ako mozes da mi odgovoris odgovori ako ne ignore nikoj ne te tera na negativno ponasnje .. da pokazues kultura
 
Член од
5 ноември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
0
Jas prasav za Nada sto zivee Teodosij Gologanov[DOUBLEPOST=1541454653][/DOUBLEPOST]Mnogu mi e vazno da raberam nekoe iskustvo pozitivno negativno vo vrska so nea
Zenata zemala iljadnici evra za da ti rasipe crna magija pa me interesirase dali nekoj od forumov ima iskustvo kaj nea
 
Последно уредено:
F

Flatter

Гостин
Xnaci covek ne moze ni da prasa od negativni lugje ... ako mozes da mi odgovoris odgovori ako ne ignore nikoj ne te tera na negativno ponasnje .. da pokazues kultura
Abe drugar toa se ti e lazno za pari go pravat otvori si gi ocite ne bidi ovca pa da te izmuzat kako mleko...Za kakvi crni magii zbores za kakvi crni gluposti osvesti se cukni si ja glavata vo dzid aman vekje neli se naucivte deka takvi gluposti ne postojat se e toa lazno, vo koj vek zivees koj te znae, tesko tebe... Ocigledno mozokot vi e crn... Koj gluposti ejjj svasta ke procitas...

Ako zimala iljadnici evra, odi tie evra podobro potrosi gi na edukacija da ti pomogne vo napredokot na inteligencijata.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.649
Поени од реакции
34.921
Jas prasav za Nada sto zivee Teodosij Gologanov[DOUBLEPOST=1541454653][/DOUBLEPOST]Mnogu mi e vazno da raberam nekoe iskustvo pozitivno negativno vo vrska so nea
Zenata zemala iljadnici evra za da ti rasipe crna magija pa me interesirase dali nekoj od forumov ima iskustvo kaj nea
Јас расипувам црна маѓија, поефтин сум од Нада, а за да ми се активира третото око задолжително е потребно ребро во фурна, прасечко печено, печена кокошка и нешто ситно 200-300 евра по третман (напомена: за најдобри резултати се потребни минимимум 3 третмани).
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Jas prasav za Nada sto zivee Teodosij Gologanov[DOUBLEPOST=1541454653][/DOUBLEPOST]Mnogu mi e vazno da raberam nekoe iskustvo pozitivno negativno vo vrska so nea
Zenata zemala iljadnici evra za da ti rasipe crna magija pa me interesirase dali nekoj od forumov ima iskustvo kaj nea
Колку години имаш и какво образование? Анономен е форумов, нема ништо лошо да ти се случи. Само ме интересира.
Некаков проблем со здравје е во прашање?
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.692
Поени од реакции
12.089
Само информативно, зашто трето око?
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.064
Поени од реакции
19.814
Zdravo dali nekoj ja poznava Nada koja zivee na ul.Mitropolit Gologanov vo Skopje vednas sproti restoran Vodeneca . Koj bil ako moze da spodeli iskustvo zenata gleda na slika ako ides za nekogo a ako ides za sebe ne treba nisto
Odgovori samo na temava a ne i nadvor od neq.
Bi zamolila bez glupavi komentari
Сопруга ми е Нада. Кажи што те интересира, ќе ја прашам.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.834
Jas prasav za Nada sto zivee Teodosij Gologanov[DOUBLEPOST=1541454653][/DOUBLEPOST]Mnogu mi e vazno da raberam nekoe iskustvo pozitivno negativno vo vrska so nea
Zenata zemala iljadnici evra za da ti rasipe crna magija pa me interesirase dali nekoj od forumov ima iskustvo kaj nea
Poydi slobodno, jas bev ednas, mnogy pozitivno iskustvo imav
 
Ф

Флеш

Гостин
Не го губи времето тука за одговор.Гледаш дека членовиве на форумов те понижуваат,играат мајтап,иако не треба,нели мото на форумот е .... Очигледно некои администратори и членови продужуваат по старо .....ВТОР СЛУЧАЈ НА ТЕМА,ПОСЛЕ СЛУЧКАТА СО ОСТАВЕНАТА БРЕМЕНА ЖЕНА ..... После јас расипан и досаден :facepalm: а вие пример за помош:свиркам:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom