Treto oko mk

Член од
13 април 2010
Мислења
368
Поени од реакции
219
Zdravo dali nekoj ja poznava Nada koja zivee na ul.Mitropolit Gologanov vo Skopje vednas sproti restoran Vodeneca . Koj bil ako moze da spodeli iskustvo zenata gleda na slika ako ides za nekogo a ako ides za sebe ne treba nisto
Odgovori samo na temava a ne i nadvor od neq.
Bi zamolila bez glupavi komentari
Не верувај во такви работи. Оди во црква помоли се, запали свеќа.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Ne0

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
У секој случај да знаеш дека ако ти понуди да те излечи со пикање предмети во отвори од телото - да прифатиш. Само така се истеруе правилно црна магија.
Батали ги овие негативниве на форумов!
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734
Супер, гледаш во последно време си имаш добри симтоми и причина да си посетеш психијатар.
Ме изнасмеа у пичку матер, колку си хумористичен. Дај уште некоја фора пушти за четврто и петто око.

Туку остај заебанции. Дај објасни, дали добиваш ерекција и се осеќаш попаметен (иако не толку, колку што си шеговит), кога исмеваш луѓе пошто се неинформирани и/или имаат фалични верувања?
 
Последно уредено:
  • Ми се допаѓа
Reactions: Ne0

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.883
@Nydze само Милан Тарот може да те оправи.
 

SpiderWeb

ја заменува титулата под името во вашите мислења.
Член од
12 мај 2008
Мислења
632
Поени од реакции
622
Имаше пред некоја година мислам во Косово, некој гатач му се „всели“ дома на некое семејство, му рекол мора со секс да се истерат злите духови, неколку месеци му седел дома му јадел му пиел ги ебавал и жената и мажот и децата, не пребирал. После го пријавиле в полиција ама касно било :) Ќе пробам да ја најдам статијата... можда кромид вест беше, ама знам дека се прснав од смеење тогаш.
 
F

Flatter

Гостин
Дај објасни, дали добиваш ерекција и се осеќаш попаметен (иако не толку, колку што си шеговит), кога исмеваш луѓе пошто се неинформирани и/или имаат фалични верувања?

Прашај некој видовити гатач ќе ти каже. Можеби имам и црна магија во мене
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734

Прашај некој видовити гатач ќе ти каже. Можеби имам и црна магија во мене
Треба да си стварно елементарно приглуп, за од тоа што го пишав - да го заклучиш тоа што си го заклучил.

Ваљда си слаб малце со разбирање работи, а? Не се мачи со Саут Парк, тешка ти е. Глеј нешто полесно, ко Телетабиси.
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
@Vori SEKOJA CEST ZA TEBE
A ZA DRUGITE SEKOJ GO DAVA ONA SYO GO POSEDUVA
Mene Ivan Iscelitel mi pomogna ....i od togas @MIKI1 prekina da mi replicira!


Ivan Iscelitel
Phone: +389 70 693 725
Homeopath in Mlado Nagoricane, Macedonia (FYROM)
Address: Mlado Nagorichane, Macedonia (FYROM)
Hours: Open · Closes 7PM
 
F

Flatter

Гостин
Треба да си стварно елементарно приглуп, за од тоа што го пишав - да го заклучиш тоа што си го заклучил.

Ваљда си слаб малце со разбирање работи, а? Не се мачи со Саут Парк, тешка ти е. Глеј нешто полесно, ко Телетабиси.
Фала ти за забелешката, ќе одам кај Иван Исцелител да дознаам на магија што си заклучил
 

MIKI1

Поставувач на неодговорени прашања.
Член од
10 јануари 2008
Мислења
20.396
Поени од реакции
3.397
Mene Ivan Iscelitel mi pomogna ....i od togas @MIKI1 prekina da mi replicira!
Суб,

репликите упатени до тебе се ем под секоја човекова чест, ем упатени до (биииип!....).

Дупло голо, мислим...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom