Tool

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
13.929
Поени од реакции
29.484
Еве нешто слично :D До крај гледајте има трипи момент после 5-та минута.

 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.922
Поени од реакции
12.970

Албумот излегува на 30ти, еве една песна, името на песната ќе е и името на албумот.
на јутуб каналот на TOOL ги имате сите песни и албуми бидејќи официјално почнуваат со digital streaming.
Дечки, конечно :D
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
2.891
Поени од реакции
2.575
....Од пред неколку дена конечно идат на Deezer, Spotify.....etc....
Права уживанција.... Screenshot_20190808-143619_deezer.jpg
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
13.929
Поени од реакции
29.484
Само да ви кажам дека албумот е излезен за симнување.
(не ми е преслушан сем некоја песна).
Вака засега е ок.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.922
Поени од реакции
12.970
Го има целиот албум на јутуб каналот од TOOL.
 
На врв Bottom