Tomorrowland - најспектакуларниот фестивал во Европа!

Член од
5 април 2012
Мислења
8.123
Поени од реакции
8.912
Уште пред 1 недела имаше најави дека ќе прави транс песна, ама не сум сигурен мислам дека не трола.

Јас овој твит го прочитав порано денес

Tiësto@tiesto
All the other old trance tracks don't sound as good anymore! The all have no real low end like phat kicks drums and baselines!

п.с Ендорфиниус си заборавил на крајот на постот да ставиш :drk: :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Хехехе па арно кажа, најверојатно не трола. Док не чујам, не верувам :icon_mrgr: ! Нека објави некој teaser, иначе ништо од бизнисот. Ако му е тоа еден вид desperate call за последен пат да се најде на првата позиција на дјмаг, со додатна поддршка од транс фановите - тапа му е малце планот тогаш. Јас лично заборавив кога последен пат имам дадено еден од петте гласа за него, а и сега не планирам да го гласам. Но друг муабет е тоа, да не забегуваме ..

Иначе сетот на Аксвел бил многу добар ! (y)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Досега само Хардвелл го ислушав, одличен сет.Според мене оваа година е во топ 3 во ДЏ Маг,здравје ке видиме.

Нареден: Аксвел (y)
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.123
Поени од реакции
8.912
Јас го гласам секоја година во Топ 3, оваа имаш и категорија најдобар ДЏ во последните 20 години :)

Да му ѓи јадат ушите на Хардвел што не му даваат да настапува навечер, кој знае колку ќе беше добар тој настап со 100% лајт шоу што може да го понуди бината.

Не се лоши и овие домаќините на Tomorrowland

 
C

cige

Гостин
Последниве неколку месеци највеќе го трошам интернетов за слушање Tomorrowland на youtube. Мои фаворити се Хардвел, Стив Аоки и Димитри Вегас.

Омилена песна која сите ја миксаат ми е
А во моментов слушам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom