Tinder

Миља

Човек пред се, во секоја смисла те речи.
Член од
9 февруари 2023
Мислења
20
Поени од реакции
18
Малце сум спор, што значи "Љубов". Место некое?
Тоа љубов ти е кафиќ демек некој, или као клуб не знам. Не знам ни јас што е, таму на партизанска е, кај соборна негде. И таму се прават журки, си пуштаат музиче, се пуши марихуана таму позади кафиќот у живата темница, се дила и све останато. Сите оставени девојки и разочарани се на тоа место. Мада мало е али се собираат тука.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.841
Поени од реакции
39.146
Тоа љубов ти е кафиќ демек некој, или као клуб не знам. Не знам ни јас што е, таму на партизанска е, кај соборна негде. И таму се прават журки, си пуштаат музиче, се пуши марихуана таму позади кафиќот у живата темница, се дила и све останато. Сите оставени девојки и разочарани се на тоа место. Мада мало е али се собираат тука.
има добри пичиња у тоа Љубов?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.760
Поени од реакции
22.681
Љубов не постои неколку години. Сега се вика Short Bus и е познато како место каде што излегуваат гејови.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.340
Поени од реакции
22.759
Еве Суасро ти одговорил веќе. После 100 искшени лгбтгагагаг локали во чаршија се префрлија од оваа страна зошто сепак лошите каури се потолерантни од милите мусличи.

Само што мислам дека на ова газда е шипо и прво се наоѓаше кај галерија 8 на златарска улица.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.514
Поени од реакции
33.684
Љубов не постои неколку години. Сега се вика Short Bus и е познато како место каде што излегуваат гејови.
Stotuku go unisti edno od najdobrite trolanja na forum
citaat tuka lugje, istite vo tema pozadi mrtv i brojcinja od kumanovki ako ima nekoj itn, i deckoto vakvi zagoreni ke gi ispratese vo gej klub
Ke zivnese i gej klubot vikendov

Zaso pristapi vaka ko dwight ne mi e jasno

AEFBE61A-450C-4E80-B4BE-02769EAF4B43.jpeg
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.841
Поени од реакции
39.146
Еве Суасро ти одговорил веќе. После 100 искшени лгбтгагагаг локали во чаршија се префрлија од оваа страна зошто сепак лошите каури се потолерантни од милите мусличи.

Само што мислам дека на ова газда е шипо и прво се наоѓаше кај галерија 8 на златарска улица.
ова е информација од круцијално значење, за малце оној миља ќе ме регрутираше у лџбт
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.340
Поени од реакции
22.759
ова е информација од круцијално значење, за малце оној миља ќе ме регрутираше у лџбт
Ако не си од Ск ајде ок ама ако си од Ск не си приметел розе - циклама светла дека секогаш светат од таму од тоа место ?!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.841
Поени од реакции
39.146
Ало не си од Ск ајде ок ама ако си од Ск не си приметел розе - циклама светла дека секогаш светат од таму од тоа место ?!
па тоа, ние деца од село, најлесно е некој да не прелаже.
 
Член од
31 август 2019
Мислења
270
Поени од реакции
23

Миља

Човек пред се, во секоја смисла те речи.
Член од
9 февруари 2023
Мислења
20
Поени од реакции
18
Женско сум. :unsure: Стварно не приметив дека нешто такво се дешава во љубов, али ок... Вие си знаете, јас само ви пренесувам она што моите очи го виделе.
 
Член од
28 декември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
3
Дали има некој нормален шо не прави љубовни статистики, не употребува зборови како "рипки", не ги рангира луѓето од 1-10 како да се играчки, што не е judgemental, некој што е зрел и одговара на годините. Само ако има некој кој го цени умот/карактерот пред изгледот, кој не се замара дали ќе фати "женска" или не, што ужива во свое друштво и може да преживее и без "женска" и што збори само за битни работи или интересни факти, кратко и јасно, има интелигентен хумор, не се замара премногу со социјални статуси, коли, мускули, не е уживател на small talk нека пиши. Имам 22 :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom