Tinder

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.947
Не видов и не барав некој што одговара. Си пишав и ако се препознае некој ќе пиши. Сум пишала и јас прва, не знам шо е ова од нигде никаде.
Ќе треба да се потрудиш троа повеќе.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
@wot sega bas se pribervam , obvrski nesto neodlozni.
Ti kazvam cisto onaka da ne si rece pak me ispleska pa me snema, da ne vlezis pak vo film nekoj :D .
P.s
mnogu od tuka veke sumljame ionaka bidejki furas solo dekadava
Sumljale :facepalm:
Wotce druze, biraj si gi virtuelnite prijatelcinja( veke ako nemas realni) malce popametno, samo toa mozam da ti kazam, onaka najdobronamerno, da ne me sfatis pogresno :(.
 
  • Хаха
Reactions: wot
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Дечки, ќе ве молам разговорите кој како зашто каде да си ги пишувате во приватна порака а овдека да се остави простор за темата
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.620
Поени од реакции
34.808
Дечки, ќе ве молам разговорите кој како зашто каде да си ги пишувате во приватна порака а овдека да се остави простор за темата
... де бе па ти, што се попали толку, зарем не приметуваш дека и Миља (даде погрешен одговор), па и Борелиа (што не даде ниаков одговор) се всушност машки членови што играат quр ташак со вас :pos:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
... де бе па ти, што се попали толку, зарем не приметуваш дека и Миља (даде погрешен одговор), па и Борелиа (што не даде ниаков одговор) се всушност машки членови што играат quр ташак со вас :pos:
Neeee be, a taman si rekov da i pisam , da si probam.
Krckalce 22 godini, javrija so se veli a ti vaka film mi krsis.
Cccc gdje ce vi dusa :(
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
... де бе па ти, што се попали толку, зарем не приметуваш дека и Миља (даде погрешен одговор), па и Борелиа (што не даде ниаков одговор) се всушност машки членови што играат quр ташак со вас :pos:
Играње поголем курташак од тебе на нас нема
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
...е ако де, пиши ти...никој не совршен!:pijani:
Najjak moment ke bidi ako ovie napravat printscreen od site koi im pisale pp dosega.
Ludnici ke bidi, toa profili brisenje, cekanje 5 do 12 na nova godina za menvanje nik i taka.
Ne sugeriram nisto, onaka samo mi padna na pamet :свиркам:
 

Миља

Човек пред се, во секоја смисла те речи.
Член од
9 февруари 2023
Мислења
20
Поени од реакции
18
... де бе па ти, што се попали толку, зарем не приметуваш дека и Миља (даде погрешен одговор), па и Борелиа (што не даде ниаков одговор) се всушност машки членови што играат quр ташак со вас :pos:
Не вели така мори, ми ги бркаш додворувачите. Ќе помислам дека си љубоморна :unsure: :sneaky:
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.953
увек има оди си, па после ќе ни пишеш импресии овде.
Ми ставија пенис во пијачката!!!
Не препорачувам!
1/10

@Миља Срами се од своите години!
А истотака и описот под јузернејмот ти е многу хипокритичен! Поздраф!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom