The witcher 3: Wild hunt

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Последно уредено:
H

HoT IcE

Гостин
Carnal Sins кој мерак ми направи леле, досега од сите мисии највеќе мерак ми прави. Се чувствував како да сум дел од C.S.I Novigrad :D
А плус дури сега го прочитав писмото дека I was blinded by the holy fire of the Eternal Fire, биче интересно!

Уште немам стигнато во Skellige, а веќе сум 19 левел и уште малце ми останаа secondary contracts пред да продолжам, Contracts тие што можев ги завршив, тие од 25 левел нагоре уште не ги чепкам.
На Blood and Broken Bones ја играм, мислам дека така беше нивото, пробав death march but i'm getting facerolled. :D
 
H

HoT IcE

Гостин
Ја завршив :place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place::place:
Најдобра игра што имам играно, колку е добро направена, детално, професионално, одлична приказна!
Поминав се што можев и неможев, некои witcher contracts ми беа онака и ги оставив, ги склопив Ursine & Faline mastercrafted арморите, Фалине ми е дефинитивно омилен ради боја и цел како изгледа, Урсине исто, за другиве неможев веќе да собирам дијаграми, немам живот и онака ради играва :D
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
4C5ptMK.jpg

и ја пуштија без denuvo... ја поиграв 2-3 часа и покрај тоа што јасно знаев што да очекувам сепак ме запрепасти нивото на посветеност на детали, таква комплексност на npc не знам кога последен пат сум сретнал.
на луѓево треба да им се даде пола миљарда да го развијат следното ајпи Сајберпанк и да ја напраат игра на декадата.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.091
Поени од реакции
15.952
Дечки, Нетфликс праат Witcher серија базирана на новелите на Андреј Сапковски :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom