The Office

Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.114
Поени од реакции
15.905
Тоа е тоа магично трио. Мајкл го сака Џим, Џим не го сака Мајкл, Двајт го сака Мајкл, Мајкл не го сака Двајт, Џим не ги сака двајцата, Двајт не го сака Џим.

Мајкл зашто го мрази погоре не знае никој, пишав ја некоја теорија малце погоре или некоја страна поназад, си испуштила или си забораила што си прочитала. :D
Не читав ништо во темава, нејќам да се спојлерисам. :pos:
Уствари ете прочитав дека Мајкл нема да бил во сите сезони, њтф. Изгледа нема многу да ми трае радоста со серијава.

Мојата теорија за Мајкл и Тоби е што овој е во човечки, па не го гледа баш ко дел од тимот. Или поверојатната, она што мене ме нервира кај Тоби, е што цело време на нос си збори и го мрзи да живее. :D

Имаше дешавки каде и Џим покажа симпатии кон Мајкл, јас мислам дека потајно сите си се сакаат.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.114
Поени од реакции
15.905
Добар burn.
Епа ради тоа е, зошто работи во човечки ресурси. Сепак е ок човекот, имаше купишта поплаки од будаливе во една епизода што ги покажаа, кои нигде не ги праќал. :D
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.733
Поени од реакции
53.669
Come on Stanley dont have a heart attack :pos:
Мајкл со новчаник му ја отвараше устата, come on stanley you are black, barack is a president :vozbud:

Иначе на ова подоле повраќав од смеење прв пат коа ја гледав серијава, мислам дека ова е еден од првите најсмешни моменти. Види го Двајт.
Stanley have you ever seen a burn victim HAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAAHA

Особено у моментот коа го зима галонот со вода. Види со каков бокс го искрши тоа стакленцето ахаххахахахаха и си повторува дефиниции и правила што ги научил на пп вежба.

Ryan started the fire, it was always burning since the worlds been turning

Коа сме кај песнава, и ова е еден многу јак момент од Паркс енд рек, истотака бесна серија. Треба да се репризира ова, време и е.


А дојдов ова да го постирам.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.114
Поени од реакции
15.905
Ок е и првиот дрил, ама ова со хаосот беше една од најјаките сцени досега. Тоби ја напишал, кој ете бил и дел од писателите во шоуво.

Се појави сега и Идрис Елба, одма му се закачија Кели и Ангела. :D
11.png
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.733
Поени од реакции
53.669
Ок е и првиот дрил, ама ова со хаосот беше една од најјаките сцени досега. Тоби ја напишал, кој ете бил и дел од писателите во шоуво.

Се појави сега и Идрис Елба, одма му се закачија Кели и Ангела. :D
Прегледај го приврзокот 334286
Тоби, Кели и Моуз од актерите имаат највеќе епизоди напишано.

Не знам дали знаеш, Паркс енд рек и Бруклин 99 се на Моуз серии.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.114
Поени од реакции
15.905
Тоби, Кели и Моуз од актерите имаат највеќе епизоди напишано.

Не знам дали знаеш, Паркс енд рек и Бруклин 99 се на Моуз серии.
Требаше да изгуглам кој е Моуз. :D
Досега нема прозборено човекот, дали 2-3 пати се има појавено. На Бруклин 99 се пробав веќе, не можев да ја гледам долго.

Знаев дека Кели и Рајан биле дел од писателите, не знаев за Тоби дур не прочитав во коментари под јутјуб видеото. Во меѓувреме едни од подобрите епизоди беа кога Тоби си заминуваше во Костарика и онаа кога се врати пак назад. :D
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.733
Поени од реакции
53.669
На Бруклин 99 се пробав веќе, не можев да ја гледам долго.
Мех серија со исфорсиран хумор и најнехаризматичен главен актер.

Паркс енд рек ако ја немаш гледано мислам дека ќе ти се свиѓа. Сличен концепт како Офис со глеање у камери со одличен хумор со све.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.114
Поени од реакции
15.905
Мех серија со исфорсиран хумор и најнехаризматичен главен актер.

Паркс енд рек ако ја немаш гледано мислам дека ќе ти се свиѓа. Сличен концепт како Офис со глеање у камери со одличен хумор со све.
Мене пак само Џејк ми беше интересен за гледање во тие сезона, сезона ипол што ги поминав.

Напротив, ги одбегнував ваквите комедии толку време зашто тој тип со гледање во камери не ми се допаѓа. :D
Офис е ок, ликовите ми се ок, актерите исто. Во паркс ме нервира плавата ко појава вака, ептен ако не најдам ништо посмешно од комедија можеби би ја пуштила.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.733
Поени од реакции
53.669
Мене пак само Џејк ми беше интересен за гледање во тие сезона, сезона ипол што ги поминав.

Напротив, ги одбегнував ваквите комедии толку време зашто тој тип со гледање во камери не ми се допаѓа. :D
Офис е ок, ликовите ми се ок, актерите исто. Во паркс ме нервира плавата ко појава вака, ептен ако не најдам ништо посмешно од комедија можеби би ја пуштила.
Многу е луда плавата бе :D

Ама затоа Крис Прат и Рон Свансон бркот се ненадминливи будали.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.114
Поени од реакции
15.905
Мајкл ќе си заминува. :(

Вил Фарел се појави ко негова замена. Не можам да ја гледам карикатурава на долги стази, ќе прекинам и серија и се ако останува овој докрај.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.607
Поени од реакции
31.811
Мајкл ќе си заминува. :(

Вил Фарел се појави ко негова замена. Не можам да ја гледам карикатурава на долги стази, ќе прекинам и серија и се ако останува овој докрај.
Гледај понатаму :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom