Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Овој пад на коефициентот се однесува на утакмицата Бари - Реџина тип 2-1 (из двојке у кеца :D). Мислам дека воопшто не е наивен овој пад на квотата од 25 на 17 во онлајн кладилницата NordicBet и бара посериозна анализа или едноставно лупање сингл 2-1 па што биде биде. :D

Може да се проба Бари 2-1 заедно со Погон-2 :D
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Бари - Реџина Х2 , 2
Реал Мадрид Б 0-2г (Неможи Барса Б и Реал Б стално ГГ3+ и 3+ да бида, истото го викав за некој Дерби натпревар и ете го Челзи - Ливерпул 1-1 (0-2г влезе)
Сиена -(минус) кошеви.
Новак - Федерер + гејмови.
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
За 50 ја пуштив Бари 2-1 носи 1000, и на друго ливче Ст.Паули, Бари,Реал ГГ3+, новак +поени исто за 50 носи исто околу 1000 :)
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
671
Поени од реакции
522
Маритимо Т1 1.95 Цела сезона немаат повеќе од 1 гол на натпревар дадено, сега е моментот.

СТ.Паули Т1 1.65
 
Член од
19 октомври 2011
Мислења
296
Поени од реакции
252
Може да се проба Бари 2-1 заедно со Погон-2 :D
Заеби ти Погон-2 не мислам главата да ме боли ако ја погодам Бари 2-1, а ти ако сакаш врзи ги. :D Еднаш ми се случи нешто слично и ми идеше све живо и диво да испокршам. Ја фатив Cambuur - Sparta 2-1 беше 0:2 на полувреме, а 3:2 на крај и пошто беше 20 коефициент си викам ај да допишам уште една утакмица 2+ гола цела утакмица и не се сеќавам која утакмица избрав ама имаше 1.30 коеф и така 26 коефициент вкупно. И замисли што се случува на крај. Таа утакмица 2+ што ја играв завршува со 1 гол само. :facepalm::facepalm: Кога тогаш не го демолирав Спортлајф нема никогаш. :D Отсега “сомнителните“ утакмици ги играм сингл и боље ќе фрлам 100 ден. во ветер отколку да додадам уште некоја со цел поголем коефициент и помала уплата и баш заради таа утакмица да не добијам, а сум ја фатил намештаљката. :D

3031 Bari - Reggina 2-1 @ 30.00 во Спортлајф
(брзо уплаќајте додека како пи*ки не намалиле квота на 20.00) :D
Уплата: 100 ден.
Добивка: 3000 ден.

И после уживање до сабота-недела. :D
--- надополнето: 12 ноември 2012 во 15:23 ---
И сеа Бари - Реџина да се игра ли 2-1? :D
Масовно е на цело село.. да се изгради асфалтот... пато... што рњеирпоњеирпорињ не спојува горе со регионалниот пат. :pos:

Одиграј ја како сакаш и како те учи паметот. :D

Далеку од тоа дека сигурно излегува така, но вреди да се проба. Потенцијална местенка е. Викендов излегоа еден куп, па би било супер и денес да се заокружи колото со некој пресврт како што само Стивен Спилберг знае да режира. :LOL:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Заеби ти Погон-2 не мислам главата да ме боли ако ја погодам Бари 2-1, а ти ако сакаш врзи ги. :D Еднаш ми се случи нешто слично и ми идеше све живо и диво да испокршам. Ја фатив Cambuur - Sparta 2-1 беше 0:2 на полувреме, а 3:2 на крај и пошто беше 20 коефициент си викам ај да допишам уште една утакмица 2+ гола цела утакмица и не се сеќавам која утакмица избрав ама имаше 1.30 коеф и така 26 коефициент вкупно. И замисли што се случува на крај. Таа утакмица 2+ што ја играв завршува со 1 гол само. :facepalm::facepalm: Кога тогаш не го демолирав Спортлајф нема никогаш. :D Отсега “сомнителните“ утакмици ги играм сингл и боље ќе фрлам 100 ден. во ветер отколку да додадам уште некоја со цел поголем коефициент и помала уплата и баш заради таа утакмица да не добијам, а сум ја фатил намештаљката. :D

3031 Bari - Reggina 2-1 @ 30.00 во Спортлајф
(брзо уплаќајте додека како пи*ки не намалиле квота на 20.00) :D
Уплата: 100 ден.
Добивка: 3000 ден.

И после уживање до сабота-недела. :D
--- надополнето: 12 ноември 2012 во 15:23 ---


Масовно е на цело село.. да се изгради асфалтот... пато... што рњеирпоњеирпорињ не спојува горе со регионалниот пат. :pos:

Одиграј ја како сакаш и како те учи паметот. :D

Далеку од тоа дека сигурно излегува така, но вреди да се проба. Потенцијална местенка е. Викендов излегоа еден куп, па би било супер и денес да се заокружи колото со некој пресврт како што само Стивен Спилберг знае да режира. :LOL:
pred kolku vreme bese 30 koef u sport life? :)
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Еве и јас ја уплатив у спортлајф уште е 30коеф, ако влезе ќе треба масовно честење за TheGambler
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.858
Ја ќе ја пробам и Рапид Букурешт 1/2, нешто ме влече. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom