Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.237
Поени од реакции
4.904
На Х ставив само 300 денари колку да не сум без ич... иначе на тоа ливче ја имав Tromso пишано ама грешка ми ја уплатиле и ми ја ставиле Odd Grenland :D ... требаше да го послушам acereal...позз
ум за друг пат .. ако не ти е добивката над 100 евра и ако ја имаш 1 појачај ја како 1-1 или x-1:)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.630
Поени од реакции
4.477
Да ти ебам Малмето да ти ебам :mad:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.654
Поени од реакции
21.036
За денес ги изиграв Шкендија 2 2,40 и Казар 2 2,20:свиркам:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.512
Поени од реакции
5.653
https://www.facebook.com/pages/Free-Vip-parovi-i-dojave-DiMcE-/258599830841929

Еве ви го типот што растура. 100% фаќа како сингл утакмица, а исто 100% фаќа и како дабл. 90-100% фаќа трипл, и тикетите некогаш знаат да го заебат за една утакмица. Можеш сам да си направиш тикет кога ке ги споиш неговите синглови и парови. Искрен си е, си вика пробајте на помал улог, тука најчесто утакмицата има огромен коефициент. Има фатено со 30, 15 и со 14 коеф... Следете го и земајте пари. Со среќа :)
 
М

Мартин`

Гостин
Портадон - Шкендија 2 ; 2.55

Верувам Шкендија ќе ги поправи грешките од првиот натпревар и ќе ги совлада аматериве иако на гостински терен, плус бонус мотивација е тоа што прочитав дека управата им ветила по 1.500 евра по играч за победа така да чиста двојка е вечер оваа.
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.283
кој се само поголеми аматери......и нерешено со голови им одговара на гостите,од мене не се силете играјте на мала пара,да не заборавиме дека нашите клубови се на најдолно скалило во Европа,со максимален дострел 3то коло во било кој еврокуп
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.630
Поени од реакции
4.477
кој се само поголеми аматери......и нерешено со голови им одговара на гостите,од мене не се силете играјте на мала пара,да не заборавиме дека нашите клубови се на најдолно скалило во Европа,со максимален дострел 3то коло во било кој еврокуп
Тогаш ГГ3+?
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.907
Поени од реакции
7.702
https://www.facebook.com/pages/Free-Vip-parovi-i-dojave-DiMcE-/258599830841929

Еве ви го типот што растура. 100% фаќа како сингл утакмица, а исто 100% фаќа и како дабл. 90-100% фаќа трипл, и тикетите некогаш знаат да го заебат за една утакмица. Можеш сам да си направиш тикет кога ке ги споиш неговите синглови и парови. Искрен си е, си вика пробајте на помал улог, тука најчесто утакмицата има огромен коефициент. Има фатено со 30, 15 и со 14 коеф... Следете го и земајте пари. Со среќа :)
Си видел ти на ФБ некој шо не фаќат и шо редит типови шо ги промашил таму секој пост е WINNN + го пратам овој не е ни блиску до 100 % речиси секогаш ги дават утакмиците од ко ке завршат
Али ти ако ти е по кејф продолжи да си го пратиш

Локомотив Москва Т12+ 1,8
+ Шахтјор 1со хендикеп 1,9

и овој коеф ми влезе во око
Вест Хем 2 со 2.5 хендикеп 2,9 :confused: ама до сега може да е паднат

од Лига Eвропа не се за играње ако постои некое првенство, куп или некое натпреварување за кое што знам дека сум во МИНУС тоа е Лига Еврпа и на прсти се бројат колку пати имам фатено на нив
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.283
три паса тешко се врзуваат,напаѓачи кои од 16 едвај до гол шутираат......кој му знае шо СЕ може да смислат.....од мене како совет,за типување НГ би типувал
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.512
Поени од реакции
5.653
Си видел ти на ФБ некој шо не фаќат и шо редит типови шо ги промашил таму секој пост е WINNN + го пратам овој не е ни блиску до 100 % речиси секогаш ги дават утакмиците од ко ке завршат
Али ти ако ти е по кејф продолжи да си го пратиш

Локомотив Москва Т12+ 1,8
+ Шахтјор 1со хендикеп 1,9

и овој коеф ми влезе во око
Вест Хем 2 со 2.5 хендикеп 2,9 :confused: ама до сега може да е паднат

од Лига Eвропа не се за играње ако постои некое првенство, куп или некое натпреварување за кое што знам дека сум во МИНУС тоа е Лига Еврпа и на прсти се бројат колку пати имам фатено на нив
ок ти си боље, извини
 
На врв Bottom