Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
мислиш дека ја фати ајакс... или предвреме си се израдувал :D све по список да им е**м!!!
4+ ја имав. Инаку ко видов 80та мин 1:0 ја чкртнав, по 5 мин гледам 2:1,пуштив на нет да ја догледам и само шо тргна стримот ајакс примија неверојатен гол :)

ОН: Челзи - Ливерпул - 2&3+ @6.05 или пак 2&Т2 @5,35
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Повторно Ајакс 2+ второ, ова им е 7 или 8 утакмица по ред каде што е 2+ второ, се мислам сега за ЛШ да ја бувнам на поголеми пари, ама сепак то е само статистика и среќа можам јако да с заебам...
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
мислиш дека ја фати ајакс... или предвреме си се израдувал :D све по список да им е**м!!!
--- надополнето: Nov 20, 2011 1:25 AM ---

и јас сеа заебавав со 1x на баерн... вака јако ме заебаа со хановер и денес... да ги играш дупла шанса и да те искинат... и ми текна денес на тоа со хановер али си викам кај дома да го јадат шанси нема! леле уште сум напнат цел ден ми го заебааа!!!
14,500 ми зема 1,11 коеф мајката у пи*ка да си ја е*ат:confused:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ајде нешто што прочитав денес
Клуб Бриж-Серкл Бриж -1
Клуб Бриж денес праеле 120 години од постоењето на клубот.Минатата недела им било 120 год али изглеа играле на гости па тоа го префрлиле за сеа.Несомнено е дека ќе има одличн атмосфера и причина плус да победат.

Дениа-Махонес -1
Шпанија втора дивизија Б-група 3

Гостиве биле во катастрофална ситуација,играчиве најверојатно ќе штрајкуваат.Што се однесува до домашните владее одлична атмосфера затоа што се најавувале добри инвестиции во клубот.
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.360
Поени од реакции
1.060
Јувентус 5+ може да се проба и 7+ или 2/1.
Forza JUVE ТЕПАМЕ 5-2 :cool:
друже извини вака те гледам загреан си за јуве , фан си им но по тапа екипа за играње немам видено затоа нерипајте 7+
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.156
Поени од реакции
2.755
Ливерпул и јас ја пуштам навивачки 2-ка и ќе ја сврзам со Хофенхајм 2-ка,незнам кој ќе ги запре Ибишевич,Салихович,Бабел и компанија.Кај Хамбургер најдобриот стрелец Петрич е повреден.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
111
Поени од реакции
55
sevila - 1
atl - madrid 1
stutgart -1
az alkmar 3+
roma - 1
psg - 1
juventus - 1

za 100ce onaka
 
М

Мартин`

Гостин
Сингл ќе видам за колку ..

Челзи - Ливерпул / дупла победа за Челзи и прво и второ.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.033
Поени од реакции
2.099
Поарно дајте ми ги мене парите отколку што ке ги давате за џабе на кладилница ...се однесува за тие што ке ја уплатат Ливерпул 2ка :tapp:
 
T

Torchyrus

Гостин
Поарно дајте ми ги мене парите отколку што ке ги давате за џабе на кладилница ...се однесува за тие што ке ја уплатат Ливерпул 2ка :tapp:
Вака некој кога ќе пише или каже во овој фазон се гледа дека е ептен да не кажам глуп ќе кажам нема сватено дека топката се врти на сите страни , исто како и коцката е ова НИКОГАШ АМА НИКОГАШ не се знае кој ќе победи ( освен во одредени случаи ) ама дефинитвно Челзи - Ливерпул тој меч не спаѓа таму и никогаш не се знае што може да се случи на такви утакмици затоа не биди сигурен толку ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom