Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
Стромгостет Т1 2+

Копенхаген 2

Лилестром ГГ
 
Член од
14 јули 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
здраво...ве молам некој да ми одговори бидејќи воопшто не сум упатена во обложување: се важат ли продолженија во betcity? имено,ставив кец на финалето во фудбал...сум фатила или?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
здраво...ве молам некој да ми одговори бидејќи воопшто не сум упатена во обложување: се важат ли продолженија во betcity? имено,ставив кец на финалето во фудбал...сум фатила или?
без разлика у која кладилница ти е уплатено ливчето , не се важат продолженијата ( се важат само регуларните минути ), така да не ти е добитно ливчето :pipi:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
без разлика у која кладилница ти е уплатено ливчето , не се важат продолженијата ( се важат само регуларните минути ), така да не ти е добитно ливчето :pipi:
Во Бет си важат и продолженија за сите спортови...само за во овој случај не сум баш сигурен...

Инаку за баскет пред се важи победа и на 5тто продолжение, исто така и поените на играчите/головите се важат во продолженија.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Во Бет си важат и продолженија за сите спортови...само за во овој случај не сум баш сигурен...

Инаку за баскет пред се важи победа и на 5тто продолжение, исто така и поените на играчите/головите се важат во продолженија.
до сега не сум видел у некоја кладионица да се важат и продуженијата посебно у фудбал а другите спортови мош се важат, мош сум грешка и ја , затоа шо и да играш ке прашаш у кладионицата шо го уплакаш ливчето :love:
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.158
Поени од реакции
3.116
Ako e izigran tipot winner sekako deka e projden ,pod toa se podrazbira prodolzenija i penali !
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
здраво...ве молам некој да ми одговори бидејќи воопшто не сум упатена во обложување: се важат ли продолженија во betcity? имено,ставив кец на финалето во фудбал...сум фатила или?
Ако квотата ти е 1.60-1.65 тогаш е добитно, доколку е околу 2.30-2.40 така нешто тогаш значи е за регуларно време вклучувајќи ја и можноста нерешено што значи во тој случај е недобитно.
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
660
Поени од реакции
421
За вечерва може да се уплати
Торонто - 1хендикеп
Далас - 1
Портланд - 1
Мислам дека праваат околу 2.50 коеф


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
K

kalimer0

Гостин
Osnabrik - Cemnicer 1X
Ekseter - Karlajl 1
Getafe - Barselona 2

Досега најголем успех сум имал на ваков коефициент (околу 5). Од 5 тикета 1 ќе биде добитен. Некогаш се случува да утнеш 6-7... Нема некој ќар, повеќе како хоби. Да ти биде поинтересен спортот :D
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Chelsea - Hull 1
Leicester - Man City 2
Arsenal - Newcastle 1
Hajduk Split - Istra 1961 - 1
Ausburg - Bayern - 2
Schalke - Koln - 1
Bournemouth - Cardiff - 1
Norwich - Huddersfield - 1

Вреди да се проба :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom