#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
а на фејсбуков оти не сме активни дајте онаа групана да ја разработиме и сите шере јас сности тоа го работев и ставив 100 слики дајте и таму да се активираме
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.481
СИТЕ НАПРАВЕТ НОВИ ПОТПИСИ! многу полесно е за споделување, како и генерална информираност!

ЗНАЧИ ПОТПИСИ СО ЛИНК ОД ТЕМАВА/Youtube видеата!
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
НЕ ГО ЗАБОРАВАЈТЕ !!

Регистрирајте се и одете најдоле под сторијата каде пишува : This belongs to CNN !! Колку повеќе кликови , толку повеќе шанси да го земат во предвид за објавување !! Исто имате и share , recommend , tweet на истиот линк , лево на почетокот од сторијата !!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.532
Поени од реакции
59.065
СИТЕ НАПРАВЕТ НОВИ ПОТПИСИ! многу полесно е за споделување, како и генерална информираност!

ЗНАЧИ ПОТПИСИ СО ЛИНК ОД ТЕМАВА/Youtube видеата!
Лош ти е потписот. Македончето стана Македонец уште кога Владо Илиевски погоди тројка.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
а на фејсбуков оти не сме активни дајте онаа групана да ја разработиме и сите шере јас сности тоа го работев и ставив 100 слики дајте и таму да се активираме
Активни сме , не се сеќирај од сабајле кај стигнеме ставаме линкови од клиповите на YouTube и за денешната акција на Твитер ;)
 
Член од
5 мај 2012
Мислења
1
Поени од реакции
1
jas mozam da napravam bugarska verzija na tekstov pa da ja prakame po vesnici i tamu ?
 
H

HITCH

Гостин
Браво момци, а?
(Во очекување на жестока реакција од Leandra, Crаzy in Love, Џену, Purple Puma, Nessa... :) )
РеспекАт и за него, a leandra и Ilumious сигурна сум дека ептен ќе му се израдуваат, поготово Леандра... :pos:
leandra немој да си го искарала CiTro_ уште еднаш, види како ти помага, дури и Миленко го активирал. :love:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Дечки јас сум на работа па неможам да едитирам убава листа со твитер корисници
Ај ќе замолам некој што ги има поголемиот број на членови за вечерашниот твит - маратон да ја постира овде (убаво би било со линкчиња)
Ви благодарам..
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.436
Дечки јас сум на работа па неможам да едитирам убава листа со твитер корисници
Ај ќе замолам некој што ги има поголемиот број на членови за вечерашниот твит - маратон да ја постира овде (убаво би било со линкчиња)
Ви благодарам..
Еве срцка, сега :) Околу 100 души имам... :)
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Направив твитер сеа уште да го разгледам малце.
@ohpt15
 
1

1292

Гостин
Дај најдете тоа глумците од Холивуд, Боливуд , оној Дарамрачот мафијашот!:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom