Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Да знаете колку бато Џими не се замара више говори и фактот дека 2 месеца кај што неам ни едно младунче купено.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Уште ова оправдување ни остана :Д :pos::pos:
Знам дека треба да сменам формација и тактикс, пошто со оваа ни против неменаџирани ми не иде, али така ме мрзи да седнам 10-15 минути да средам па ставам тука оглас.

Се бара помошник тренер.
Плата 2 младунци ако завршам у топ4.

Нез кое место сум може и за топ 10 да се преговара.:D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.967
Поени од реакции
25.280
Тие играчи да не се замараш и да не ротираш и правиш замени колку што кажуваш досега повеќе играчи ќе беа веќе лвл.5 и слободни за купување за нас останатите пошо ги имаш многу веќе со околу 90 рејтинг, а ќе имаш и многу други играчи од младите кои ќе дојдат до 90 рејтинг па тогаш ќе те видам :icon_lol:

Дај барем машки прифаќајте порази :D, не туку немал време, не се замарал, чиниш не се потребни само 2-3 минути да ставиш стартни 11 и замени.:D

Ептен слаба сезона имам во Ворлд, еден бод само повеќе има Џими со Челзи така да ќе си се дружиме на дното.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Џими е дно од човек и очаен лажго :D

Мене ми е класика секоја сезона, ќе се исфурам тука, ќе бидам добар 3 кола и после бродолом.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Тие играчи да не се замараш и да не ротираш и правиш замени колку што кажуваш досега повеќе играчи ќе беа веќе лвл.5 и слободни за купување за нас останатите пошо ги имаш многу веќе со околу 90 рејтинг, а ќе имаш и многу други играчи од младите кои ќе дојдат до 90 рејтинг па тогаш ќе те видам :icon_lol:

Дај барем машки прифаќајте порази :D, не туку немал време, не се замарал, чиниш не се потребни само 2-3 минути да ставиш стартни 11 и замени.:D

Ептен слаба сезона имам во Ворлд, еден бод само повеќе има Џими со Челзи така да ќе си се дружиме на дното.
Па реков тактика и формација неам сменето, само играчи мењавам за да не фатат коМцерн.

Клип4е ти го проби дното у играва, а за човек да не праам моабет. 9ти круг пекол те чека ко Данте Алегри и Едгар Алан Полови.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Боро се спаси од пораз во последни минути :tapp:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Боро се спаси од пораз во последни минути :tapp:
Во никој случај не заслужив да изгубам. :P


Почнав иначе во една лига со Тотенхем, 2ро коло беше вчера.. Ако му се игра на некој нека ми влезе на профилот, во тимови и нека ја најде лигата. :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Во никој случај не заслужив да изгубам. :P


Почнав иначе во една лига со Тотенхем, 2ро коло беше вчера.. Ако му се игра на некој нека ми влезе на профилот, во тимови и нека ја најде лигата. :D
Кој профил... :unsure:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Мислам дека скоро сигурно сум есенски шампион :cool::cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom