Soccer Manager (Kajgana Champions League)

Кој му мава report на Џими????????????


  • Вкупно гласачи
    7
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.956
Поени од реакции
25.270
4:0 ме декласираа Леверкузен. Ме растурија Арда, Хулк, Топрак и Чичарито. Дебакл доживеав :pos:. Ќе си скапам трета лига

Честитки @Aexil Kong
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Матич доаѓа во Милано! Балканците секогаш успеваат во сино црниот дрес. Со ова засилување Борјан најавува атак на местата кои водат во првата лига.
 
A

Aexil Kong

Гостин
Благодарам @Uli Hoeneß , ќе имам сега тешка задача во втора лига, да играм против еден препотентен „менаџер“.
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Среќа Гризман и Караско ти беа повредени, иначе со Гинтер штопер тешко дека ќе издржев, без Лапорте и Бендер ради повреда :D[DOUBLEPOST=1502747351][/DOUBLEPOST]
Дај го гереро сега. :D
Нејќел Гереро да игра втора лига и следна сезона .. :LOL:
Гереро иако имаше примамлива понуда на почетокот на сезоната, се реши да ја одбие, и не погреши :P
 
Последно уредено:

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
Ќе го видиме во сезона 3, кога нема да слави титула. :icon_lol:
 
A

Aexil Kong

Гостин
Дајте десен бек луѓе, не бидете онакви, стиснати.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Леверкузен и ова понудава што си ја пуштил за инат на мене зошто ја повлеков понудата за Кондо? Немој така.
Не не. Ги собирам играчите од Интер, тек отпослев видов дека си ја повлекол за кондо, мислев сум останал на еден дм.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Добро бе што е битен тимскиот успех кога секој играч индивидуално си е приказна за себе? Ај сите од Реал нека се 94 ако не. Овој Асенсио е пола сезона играч и е 90ка, Рашфорд игра стандард сезона ипол и е 88. Или сеа и оваа споредба на одговара, пошто Асенсио со Роналдо, Крос, Модриќ, Рамос и Марсело освои Ла Лига и е во финале ЛШ, а Рашфорд не? :(
:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom