Soccer Manager (Kajgana Champions League)

Кој му мава report на Џими????????????


  • Вкупно гласачи
    7
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Разбирам дека е играч на Јуве ама зошто го плати дупло од вредноста на неменаџиран тим, тоа ме интересира.
Имаше пуштено помала понуда, не знам колкава, ама пуштив и јас понуда и се уплаши дека мојата може да е поголема, ја повлече првичната и понуди максимум :D Иначе 19 имав пуштено јас понуда, ама секако ќе го стопирав трансферот ми се отвори шанса за Хамшик у ист момент[DOUBLEPOST=1502630587][/DOUBLEPOST]@Донев Давид Луиз ? :vrtioci:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Дајте бе некои интересни играчи за кои сте спремни да преговарате. Имам неограничен буџет, имам играчи, имам се.
Мики, Варди, СМОЛИНГ, Вањама, Глик, Ндиди ако го сака некој... :P
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Матија Настасиќ, Киеран Тиерни, Стефан Ристовски и Џаиро Ридевалд прва тура засилувања за Јунајтед после испаѓањето од првата лига.
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Кулибали, амиго, кам ту Борусија
БАМ БАМ БАМ Јес амиго, ај ем каминг ту Борусија

Пред комплетирање е уште еден трансфер помеѓу Дортмунд и Наполи, штоперот Кулибали се очекува во текот на денешниот ден и официјално да стави потпис. Во спротивен правец заминуваат големиот талент Пулишич и Матиас Гинтер.

П.С. После колку саати се комплетираат обично трансфериве бе, откако ќе биде прифатена понудата? Ќе стигне ли до вечер без штопери сум а играм плеј-оф
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Кулибали, амиго, кам ту Борусија
БАМ БАМ БАМ Јес амиго, ај ем каминг ту Борусија

Пред комплетирање е уште еден трансфер помеѓу Дортмунд и Наполи, штоперот Кулибали се очекува во текот на денешниот ден и официјално да стави потпис. Во спротивен правец заминуваат големиот талент Пулишич и Матиас Гинтер.

П.С. После колку саати се комплетираат обично трансфериве бе, откако ќе биде прифатена понудата? Ќе стигне ли до вечер без штопери сум а играм плеј-оф
Ако сега е прифатена вечер после 1 ќе ти стигне
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Ако сега е прифатена вечер после 1 ќе ти стигне
:(

Иначе, имате фора до вечер ако сака некој трампа Каљехон/Пулишич + Пасторе/Гинтер за штопер, во зависност од тоа што ќе понудите, дур не се реализирал трансферов на Кулибали. Ако има заинтересирани пукајте :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
:(

Иначе, имате фора до вечер ако сака некој трампа Каљехон/Пулишич + Пасторе/Гинтер за штопер, во зависност од тоа што ќе понудите, дур не се реализирал трансферов на Кулибали. Ако има заинтересирани пукајте :D
Glik i 8m za Pulisic :P
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.965
Поени од реакции
25.278
Линделоф би го трампал со понуда на интересен играч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom