Slow sex

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
obozavam slow sex ali retko koa imam vreme za slow sex mnogu mnogu retko ali se deshava po 2 puti u mesecot i idam od slow sex do oralen slow sex normalno najubavo nesho
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
v1rtuaL_M напиша:
Slow Sex не доага у предвид зашо брзо заспивам, а ако заспиеш у сред секс , зенска ти или цурата за една вецер ке прераскаже на цело друштво дека си ПЕДЕР, а тоа е многу лоша репутација, после ке не можеш цура да си фатиш. Затоа забранете го спориов секс или отидов ја у монаси.
мене не ми е јасно како можеш да заспиеш у сред сех, или незнаеш да уживаш у сехот или не е во ред нешто со тебе...не збориме за монотон сех збориме за возбудлив слоу сех...не работата се у бам бам бам..и ајт...:icon_lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Allita напиша:
мене не ми е јасно како можеш да заспиеш у сред сех, или незнаеш да уживаш у сехот или не е во ред нешто со тебе...не збориме за монотон сех збориме за возбудлив слоу сех...не работата се у бам бам бам..и ајт...:icon_lol:
Баш е работата бам, бам и ајт, се гледаме другпат или не, сеедно.;)
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
зависи...од тоа како ќе се нафураме:)слоу секс знае да биде мноооогу добра ствар....
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Zavisi od mnogu faktori toa dali ke e slow ili fast ili trubo :icon_lol:

Licno mislam prvo fast.... pa posle za "vtora raka, fino" odi slow :icon_lol:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Никола напиша:
Баш е работата бам, бам и ајт, се гледаме другпат или не, сеедно.;)
i posle sho ti vikaat... ebate brzi gonzales...nemozes da svirsish od nego...:baeh:
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
преферирам Slow sex>>>Сексуалното задоволство е средство за постигнување на одредена цел, а таа цел е духовен, физички и емотивен занес со кој состојбата на умот и личноста се шират во најголема можна мерка,целта е онаа соединетост меѓу партнерите да потрае што е можно повеќе. Состојбата на таа соединетост е исклучително искуство од кое се распрскува свеста, времето застанува, боите и звуците се максимално живи, сетивото за мирис се изоштрува до максимум, јазикот се насладува со прекрасни вкусови кои никогаш пред тоа не ги вкусил, а кожата станува исклучително сензибилна во тој занес.
Па зошто да не потрае????:je:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
да ми елаборира некој.... што точно е слоу секс?
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Зависи колку време иам и колку моркови јадам. Ако јадам моркови како зец - се ебам како зец. Ако јадам сланина - се здебелуе отпор на ендодерм и онда стонирам и може да крчка секс до утре сабајле...

v1rtuaL_M напиша:
Slow Sex не доага у предвид зашо брзо заспивам, а ако заспиеш у сред секс , зенска ти или цурата за една вецер ке прераскаже на цело друштво дека си ПЕДЕР, а тоа е многу лоша репутација, после ке не можеш цура да си фатиш. Затоа забранете го спориов секс или отидов ја у монаси.
Прости не те сфатив. Ако некој ти е навистина другар, дури и да си педер нема ништо да ти каже. Изгледа другарите ги нарекуваш другари без навистина да ти се. Ете, ја сум педер и имам репутација од три зелени на форумов. Не глеам некаква логика во постов :raz:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Dolphin напиша:
да ми елаборира некој.... што точно е слоу секс?
slow seks e sunshine koga ke se brkame po soba i ednas ke me nabivas na masa pa pak trcame malce pa ke nabies na zid pa pak trcame i tako dalje aa to ne bese slow sexs to bese fitness
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
ауа

абе еден СЛОУ СЕКС кој ќе трае 2 саата би ми добродошол али никој/а дечко/девојка не издржува до толку ама да земеш да измасираш убо и нејзе/него и тебе и да си започнете така споро ммммммммммммммм...:sekss:
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Ја преферирам онака по слоеви, ред слоооооооооооооу на почеток, па после ну погоѓи, па пак слооооооооооооу, па зајчето за крај. Ова мислам на брзина на увозот и извозот и пропратните активности, не на тајм фрејмот.
А како се задржува оргазам...
Тоа се учи, али слоевито помага, иако не доста. Финтата е во психата. Све е во психата. Али мислење на грди женски, фудбалски утакмици, семкари на фудбалски утакмици, дефинитивно не помага. Тоа е само урбан мит.
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Slow sex is kool too:)

Иако ние машките убрзаме ја првата, ама обично до третата рунда олабавиме:icon_lol:

Многу девојки особено 'постарите' добиват оргазам побрзо ако ги стегнеш од 120 миљи на саат:icon_lol: Ќе шизне:P
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
260
Поени од реакции
2
Slow sex e daleku podobar sex nego brz sex(bar za mene)!
 

shadows & smile

just a lost boy
Член од
10 февруари 2008
Мислења
291
Поени од реакции
7
Гледам дека доста одамна нема никој напишано на темава па јас еве сакав да прокоментирам во мое име дека јас претежно обожавам ''Slow Sex''.:back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom