SlipKnot

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
Matej the Malicious напиша:
Eeeehhh....si odgovotiv...i znaes so??? mi se pojavi edno malo crveno coece i mi rece deka ke dojdat(zdravo da sum optimist btw :)) i mi rece deka treba da praam crvena reka na nekoj coek so ime...hmmmm....ne mi tekinja.... neso pocinjase na E......a da.. slipknot gi slusam od 3 odd...he he...VLADEAT!!!
Eh da ne se vikase Ema(so onakov akcent na smizla).Ah da taa bila........t.e. neeeeeee ja sam bila.Peer use edna modrica i te pikam u sanduk onakov ko na biVologija so mi go objasnuese.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Колку се многу лоши! Срамен бенд, срам за металот, ново ѓубре кое прави бескрајно проста музика на која у принцип се палат тинејџери што си фураат лоши филмови... :nerv:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
мора да има разновидност, сакале ние или не
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Несомнено дека мора, ама овде не се работи за разновидност туку за тотален неквалитет и правење фарса за да продаваат цедиња!
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
добро сега, премногу строго би било да се каже дека се собрале за да продаваат цдиња, едноставно нивниот звук е таков :)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Каков?:)
Јас најлесно би го опишала како тра ла ла ретардации!
Ма нема музика тука! Остај друго него и млади групи по нивна мерка да свират почнаа. Викам јас њу металот ќе ја расипе целата музика воопшто:(
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
жално е што последнава деценија стана пародија на се што се случуваше во минатото

јебига така еволуриа музиката во овие нови времиња:)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ги бива.
 
Член од
16 мај 2006
Мислења
137
Поени од реакции
1
Lucifer напиша:
Eh da ne se vikase Ema(so onakov akcent na smizla).Ah da taa bila........t.e. neeeeeee ja sam bila.Peer use edna modrica i te pikam u sanduk onakov ko na biVologija so mi go objasnuese.
mori I(e)ma...koj k*r ti rece biVol logija za sanduk???vrska neam za koj sanduk zboris ali nema veze.. ali pretpostavuvam deka imas use nekoja modrica peer..

Izvini......NOT!!!(ne,stvarno izvini peer ali si go baras:))
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Анастазија напиша:
Колку се многу лоши! Срамен бенд, срам за металот, ново ѓубре кое прави бескрајно проста музика на која у принцип се палат тинејџери што си фураат лоши филмови... :nerv:
Тооочно.....
И повеќе од точно.....
Може на моменти Џои има добри удари, ама се на се.... СРАЊЕ БЕНД.....:pipi:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Анастазија напиша:
Каков?:)
Јас најлесно би го опишала како тра ла ла ретардации!
Ма нема музика тука! Остај друго него и млади групи по нивна мерка да свират почнаа. Викам јас њу металот ќе ја расипе целата музика воопшто:(
Колку жалосно точно :(.
Не њу металот целосно, конкретно за ниф!!
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Хихихихи
Абе најдобри на свет
Не да не се добри, леле не да се лоши човеку!
па аватар слипнот и металчиште титула? Ох мај гад!
Само што тој што бара музика - ќе најде и нешто добро, а закоравените слипнот фанови ќе умрат со мислата дека слипнот се најдоброто на планетава.
Дај бе слушајте музика за промена, аман!
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Slipknot се супер баш закон музика посебно ми се свига my plague од rezident evil 1
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Не знам зашо ама замразив SlipKnot. Премногу врекање, нишо не ги разбирам шо пеат. Плус тие маските? пффф...such a major turn off, ОСОБЕНО тој со иглите на глаата шо изиграва Pinhead.
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
A koga si slusal ti Slipknot By the Way??? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom