Sims / Sims 2

Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
Оваа игра ја играм премногу долго... "ит јусед то бе мај фајворит" :)
Па јас.. сакам да ве прашам дали на вас ви се допаѓа играта во која треба да градите куќи.. да ги дизајнирате.. и да се гризите за личностите кои сте ги направиле? :) :salut:
 

rowling

Desperate Cranberrie
Член од
31 март 2007
Мислења
290
Поени од реакции
8
ee zakon e igrata a BTW koa ke mi go vratis cedeto...???????????? poeke od godina mi e vo tebe..pa i jas sakam da igram... :D
 
N

NaSTy`G|rL

Гостин
Многу интересна игричка. До пред година дена ја играв деноноќно. Сега си го изгубив ЦД-то на која шо ми беше снимена. =(
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Порано покрај сестра ми и јас си ја подигруав. Последно време ич не ја играм...Ама мислам дека за тепање време е ТОП! Си градиш куќи се грижиш за луѓето...Ама по извесно време некое играње, кога ќе ми здосадеше си ги палев луѓено(ни криви ни дужни) ама не го сејвуваф тоа :) Иначе у глобала играта е добра...
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
ја играв додека не прекинав со играње на ПС-то. Е многу заразна, поготово со сите додатни цд-а. Сите ги инсталирав ми зафаќа 1/3 од ПС-то. Некако нема да ја бришам имам една фамилија што ја играв 5 години.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Ја играв пред да ми цркне скролот на маусот. :pos:
Многу заразна игра. Сепак, откако си ставив интернет, ја баталив и ја подигрував у екстремно досадни моменти. :icon_lol:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Јас па секоаш губам на таа игра, ги палам луѓето намерно. :cicaj:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ја еднаш забораив да ставам скали во базенот и ми се удавија. :(
Со братучед ми се наптреварувавме за две недели кој повеќе гробои ќе напрајт. :pos:

Исто еднаш детето во интренат или нешо слично ми го пратија пошто не го оставав на школо да ојт.:baeh:
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
кога првпат ја играв не знаев ѕид да ставам.. па ставав од стубовите наоколу цела коцка :pos: тоа беше одамна.. :)
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Порано ја играв многу. Интересно е што песните кои свират на радиото се постоечки песни со тескт на нивни јазик (Simlish)
 

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
Lele mnogu zakon igricka . . Mnogu e realna . A mi se dopaga so ti sam si ja dizajnirash kukata i lugeto(simsovite) se razbira . Sum se zdrvil od igranje pred monitor . A najgolem merak mi bese koga ke napravam soba so 4 zida i od site strani ogan . I lugeto vnatre ke pocnaa da gorat :tv:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
јас само куки градев и потоа не играв не ми беше интересно :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom