Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Колку убаво проба Погба го внесеш во муабетов. Погба моментално нема да е фактор во 4та македонска дивизија не па во Италија или било каде друго во европа.
Така е, Погба цел живот играше во Serie C за Сиена кој фактор е тој... заборавив, фала што ме исправи.
 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Така е, Погба цел живот играше во Seria C за Сиена кој фактор е тој... заборавив, фала што ме исправи.
Не играл во Серија Ц, ама моментално ни таму не може да игра. Повеќе му иде скијањето него ли било што друго.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
Не играл во Серија Ц, ама моментално ни таму не може да игра. Повеќе му иде скијањето него ли било што друго.
Не бе, вудуто кажа дека не скија туку така ставил слика само као ја сам брате на коп у гасу сам. Бил изнервиран зошо навијачиве го хејтале дека место рехабилитација одлучил да скија:icon_lol:

Абе ко го глеам вудуто и Кин сфаќам зошто колонизаториве ги бичувале на плантажа за собирање на памук.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Не бе, вудуто кажа дека не скија туку така ставил слика само као ја сам брате на коп у гасу сам. Бил изнервиран зошо навијачиве го хејтале дека место рехабилитација одлучил да скија:icon_lol:

Абе ко го глеам вудуто и Кин сфаќам зошто колонизаториве ги бичувале на плантажа за собирање на памук.
Јас тебе кога те читам, не само што сфаќам, туку и се изненадувам како е можно некој со атрофиран мозок воопшто да пишува.
Необичен феномен, карактеристичен за овој дел од интернет просторот.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
Јас тебе кога те читам, не само што сфаќам, туку и се изненадувам како е можно некој со атрофиран мозок воопшто да пишува.
Необичен феномен, карактеристичен за овој дел од интернет просторот.

Ти само можеш да дојдеш и да исцицаш од куров мед, нели гледаш дека сум саркастичен.

Да ти ги цитира човек сите ебени изјави што ги спамаш по подфорумиве и општо ќе мисли дека пишува некој дегенерик од пештерата кај што со едната рака куца а со другата дрка на тоа ауу како ќе го заебам некој си на форумов.

Преболи го дечко ти, црнецот. И одлучи се за кој клуб навијаш. Имаш криза на идентитет.
 
Последно уредено:
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Ти само можеш да дојдеш и да исцицаш од куров мед, нели гледаш дека сум саркастичен.

Да ти ги цитира човек сите ебени изјави што ги спамаш по подфорумиве и општо ќе мисли дека пишува некој дегенерик од пештерата кај што со едната рака куца а со другата дрка на тоа ауу како ќе го заебам некој си на форумов.

Саркастичен бил. :pos:

Не си саркастичен, туку сега стана, откако некој ти укажа дека си дегенерик без половина мозок.
Покрај тоа и ѓубре расистичко, никакво.
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
Саркастичен бил. :pos:

Не си саркастичен, туку сега стана, откако некој ти укажа дека си дегенерик без половина мозок.
Покрај тоа и ѓубре расистичко, никакво.
Океј, не сум саркастичен.

РАСИСТИ ШИРУМ СВЕТОТ ОБЕДИНЕТЕ СЕ!

Абе, сеа глеам ставил профилна слика од бившиот дечко :pos:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.281
Поени од реакции
22.562
А што има лошо у тоа да си расисит ?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.281
Поени од реакции
22.562
Што се однесува до мене, ти си единствениот признат и неоспорен расист од мене. Имаш пас.
Другиве дегени, нц.
Еее на времето ја кога бев расист, Стефан ги знаеше само Мартинс и Адријано.

Агда ми е сведок. Цела тема имаме испишано. Башка тогаш не беше кул да се мрзат црнци.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.609
Еее на времето ја кога бев расист, Стефан ги знаеше само Мартинс и Адријано.

Агда ми е сведок. Цела тема имаме испишано. Башка тогаш не беше кул да се мрзат црнци.
Другар не вреѓај те молам, јас сум растен и воспитуван дека се што е со темна кожа смрди на 100 метри, знае да тропа на тарабука и тапани, знае да пее, краде и нема грам мозок. Секоја чест на ретките исклучоци, али ептен се ретки тие.
 
C

confusion

Гостин
И секако најбитното, црнец неможе да биде голман. (y)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom