Serie A 2017/2018

Koj ќе биде шампион оваа сезона


  • Вкупно гласачи
    261
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
Мочај го тимот селски.
Еден шут имаа у прво полувреме чуда праеше шипацот, они за гол над лакто што е поблизу до рамо се фатиле.

А Лулиќ и Савиќ што требаше црвени да имаат уште у прво никому ништо.

Ајт сиктер :)

Него тој дечкото со бројче мислим 4ка беше у име го забраев, да ни пушти некоја смешна слика од утакмицата Спал - Интер :icon_lol:
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.836
Поени од реакции
2.104
Мочај го тимот селски.
Еден шут имаа у прво полувреме чуда праеше шипацот, они за гол над лакто што е поблизу до рамо се фатиле.

А Лулиќ и Савиќ што требаше црвени да имаат уште у прво никому ништо.

Ајт сиктер :)

Него тој дечкото со бројче мислим 4ка беше у име го забраев, да ни пушти некоја смешна слика од утакмицата Спал - Интер :icon_lol:
Абе ја незнам шо не ги исклучи сите уште во прво шо викаш а?
поблиску до рамо било и ок е :tapp::tapp::tapp::tapp:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Него тој дечкото со бројче мислим 4ка беше у име го забраев, да ни пушти некоја смешна слика од утакмицата Спал - Интер :icon_lol:
Со 2 4ки, големиот Иван Просинечки Перишиќ, денеска му беше собрано све на куп у инбокс на инстаграм. Све му ебам го нема 2 месеца да постира на инстаграм курчевите слике јебем ли ти помрле.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Со 2 4ки, големиот Иван Просинечки Перишиќ, денеска му беше собрано све на куп у инбокс на инстаграм. Све му ебам го нема 2 месеца да постира на инстаграм курчевите слике јебем ли ти помрле.
Ај што Џони е пичка и нема да постира што му пишал на Мрме, направи ти одма принт скрин сфе ти ебам просељачено, па да се посмееме.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ај што Џони е пичка и нема да постира што му пишал на Мрме, направи ти одма принт скрин сфе ти ебам просељачено, па да се посмееме.
Еве бе, види прво у мај после задњото коло коа се поздравуваше со публика и коа бевме свесни дека ќе си иде, фино лепо сум го прашал кај ќе иде. 7 месеци подоцна бонанца од навреди.

 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Ај што Џони е пичка и нема да постира што му пишал на Мрме, направи ти одма принт скрин сфе ти ебам просељачено, па да се посмееме.
Нема да напраи бе, гарант му барал дрес и сеа се фолира тука.


Heyyyy Perica pa sta mai prike moj, ja sam ti veliki fan iz jednog malog mesta blizu glavni grad Makedonije Skoplju pa ako je ikako moguce da dobijem tvoji dres jer te zaista postujem baki moj.


Cao brale i pozdravi mi Brozovica! Balkan rulzzzzzzzzzzz
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Добро и зошто тогаш играчите не се побунија кај судијата? После натпреварот само Инзаги плачеше.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Еве бе, види прво у мај после задњото коло коа се поздравуваше со публика и коа бевме свесни дека ќе си иде, фино лепо сум го прашал кај ќе иде. 7 месеци подоцна бонанца од навреди.

Види го бе со васиљовци има групен чат на фејсбук сигурно тераат експертиза за интер на дипломатско ниво :facepalm:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom