Serie A 2009/2010

Кој според вас ќе ја освои Serie A во сезоната 2009/2010?


  • Вкупно гласачи
    534
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
1905, 1925–26


Повели , семоќен навивачу на Јувентус

Интер нема видено титула 18год. ...... Израчунај Јувентус колку нема видено -.-

пс:Бот
 

Goki Diego

Juventino
Член од
7 октомври 2009
Мислења
42
Поени од реакции
5
1905, 1925–26


Повели , семоќен навивачу на Јувентус

Интер нема видено титула 18год. ...... Израчунај Јувентус колку нема видено -.-

пс:Бот
хаха ..нема што да рачунам колку интер сигурно нема да се деси ..а ви кажувам вас од интер ..ко ке не стигните во титули ..тогаш викни ме ке правиме муабет сега џабе ме замараш ..

Дете смири се бе, ќе дојде четврток кај и да е :pos:

P.S.
tnx Џену :)
хехе ..уживај си чекам јас ..и ти среда ја чекаш и ако изгубат судија да кривиш ..секој за својот тим ..тоа е сега ..
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.076
хаха ..нема што да рачунам колку интер сигурно нема да се деси ..а ви кажувам вас од интер ..ко ке не стигните во титули ..тогаш викни ме ке правиме муабет сега џабе ме замараш ..
Се бројат сите или без наместените? :pos:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Уаwn , Already seen -.-


Абе пичка му материна , као вакви WonderKids само у фан клубовиве на Милан и Јуве ги има :pos2::pos2::pos2:


Едноставно човек неможе да се помири со вистината дека 5 години дише позади Интер па сеа почнаа и со одвратново судење да не ебат , Интересно да им било првенството


Види брат :

Што повеќе боли ?

Да имам 17 титули а да сум во ЕЛИТАТА нон стоп ?
Да имам 27 титули(ако ти мислиш дека имаш 29 , глуп си ) а да сум играл во серија Б повеќе пати , да сум ја ОСВОЈУВАЛ Серија Б и да ме бркаат као КУЧЕ од Серија А ? Зашто МЕСТАМ пошо тимот ми е хендикепиран и без местење неможе да освои ништо ?

Што е боље ?

Да играм константно во ЛШ последниве 10год.
Да играм во Лига Европа/Не играм ?

Што е боље ?

Кога некој ке рече Интер - Име што значи успех последниве неколку години
Кога некој ке рече Јуве - ИМе што значи исто као да си рекол Ал Капоне,Лаки Лучијано и Лучијано Моџи заедно ?



Фала , пријатно !


Боже какви таленти има на форумов :tv::tv:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
хаха ..нема што да рачунам колку интер сигурно нема да се деси ..а ви кажувам вас од интер ..ко ке не стигните во титули ..тогаш викни ме ке правиме муабет сега џабе ме замараш ..



хехе ..уживај си чекам јас ..и ти среда ја чекаш и ако изгубат судија да кривиш ..секој за својот тим ..тоа е сега ..
Абе тапоглавец еден сфакаш ли дека се бламираш со поствовиве или не ???
Очигледно не сфакаш пошо немаш мал мозок за да размислиш.
Ај преспиј малце и уклучи се утре на форум,може преку нок ке ти даде дедо Боже некој грам памет,колку да не си без ич.

Бот еден...
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Уаwn , Already seen -.-


Абе пичка му материна , као вакви WonderKids само у фан клубовиве на Милан и Јуве ги има :pos2::pos2::pos2:
:respect: за ова си во право :pos2:,се разбира секоја чест на исклучоци,некои
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
Ама јас вас ве укривувам, сте се фатиле со некое детенце да исправате криви дрини. Исто ко јас сеа на Фнук ми шо е 2 одд. да му објаснувам за менопауза.:toe:
 
M

mercenary

Гостин
Да нема вакви како the one who shall not be named(ветив дека нема да го спомнувам више:kesa:)нема да биде интересно.
 

Goki Diego

Juventino
Член од
7 октомври 2009
Мислења
42
Поени од реакции
5
Абе тапоглавец еден сфакаш ли дека се бламираш со поствовиве или не ???
Очигледно не сфакаш пошо немаш мал мозок за да размислиш.
Ај преспиј малце и уклучи се утре на форум,може преку нок ке ти даде дедо Боже некој грам памет,колку да не си без ич.

Бот еден...
не вреди со дебили да се расправам ..ок по ваше нека е само остај те ме на раат ..а ти деко живеј во тој сон ..ко ке се разбудиш кажи ..поз
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.076
Ама јас вас ве укривувам, сте се фатиле со некое детенце да исправате криви дрини. Исто ко јас сеа на Фнук ми шо е 2 одд. да му објаснувам за менопауза.:toe:
Како што пиша и сам на фан-клуб, досадно е бе до среда, не минува времево... :pos:

Има значи некои деца ќе се појават на форум и инстант впечаток оставаат. Наместо да си пишува на негов фан-клуб: здраво, да се претставам, јас сум тој-и-тој, навивам за Јувентус оти ми фали даска... и слично, тој дошол да Шинтеросува од прв пост :pos:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
не вреди со дебили да се расправам ..ок по ваше нека е само остај те ме на раат ..а ти деко живеј во тој сон ..ко ке се разбудиш кажи ..поз
Не ми се заканувај преку приватни пак,те молам нема да можам да спијам :(:(















....:pos::pos::pos::pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom