SELECT Струмица

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Кога сакате собиранка-тогаш може.На 300 м од мене е.Идам обавезно.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
divine напиша:
Кикикикикики и ти си за? Мх, мх, мх! Ако не си играш со моето слабо срце ајде да се заангажираме да собереме луѓе и да се изнажуркаме. Прибидејќи сум озбилна пишувај приватни пораки да договараме завери за убедување!:icon_lol: :cug: :je:
Него Наташа ... да исушиме до тогаш? За тебе специјално три вечери ќе се журкаме нахнадно ... дијал?:je:
Море не да се сушите треба да се досушите:star:
А шо е со моето слабо срца а?Да читам како се журкате во Струмица а јас тука:nesvest:
НЕ МОЖЕ!

А за тродневната журка прифакам беѕ око да ми трепне!!!!
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Наташа напиша:
Море не да се сушите треба да се досушите:star:
А шо е со моето слабо срца а?Да читам како се журкате во Струмица а јас тука:nesvest:
НЕ МОЖЕ!

А за тродневната журка прифакам беѕ око да ми трепне!!!!
Ako treba i edno nedelna zurka ke organizirame za tebe koga ke si dojdes, daj nekoj od Strumicani neka ne pokani prvo, nepokaneti ne se odi
:kez:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
kikiki напиша:
Ako treba i edno nedelna zurka ke organizirame za tebe koga ke si dojdes, daj nekoj od Strumicani neka ne pokani prvo, nepokaneti ne se odi
:kez:
Дијал ... ајде чекаме на покана, а дотогаш да се навратиме на темата ... сепак малку ја забегавме, мамата:icon_lol: :kez:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Наташа напиша:
А за тродневната журка прифакам беѕ око да ми трепне!!!!
АААА а децата кој ќе ти ги чува?
Ај ќе ни ги даеш на нас помалите од форумов ќе ги забављаме!
Диал?:kez::kez:
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
ThA-BiTcH напиша:
АААА а децата кој ќе ти ги чува?
Ај ќе ни ги даеш на нас помалите од форумов ќе ги забављаме!
Диал?:kez::kez:
Но проблемо:icon_lol: :icon_lol: Ама пази се предлогот го прифакам како озбилен(непој после е мене стомак ме боли,е мене ми дојде....)има да ги пазите и мазите недела дена:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Не видов дали некој ги спомна цените. Кафето 20, а вотката 50 денари. Ја носев цела група со мене, дел странцови. Се сневидоа од пиење и не можеа да си ги дотрошат парите.
Бравос за Селект и струмичани.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Aceva напиша:
Не видов дали некој ги спомна цените. Кафето 20, а вотката 50 денари. Ја носев цела група со мене, дел странцови. Се сневидоа од пиење и не можеа да си ги дотрошат парите.
Бравос за Селект и струмичани.
-Да се оправам малце од ова виросанава состојба и одма почнувам со планови за една убава забава таму. Ако се стварно тие цени...лелееее што ќе биде:je:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
без мене да не сте поцнале сакам да ме информирате поздрав
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Наташа напиша:
Но проблемо:icon_lol: :icon_lol: Ама пази се предлогот го прифакам како озбилен(непој после е мене стомак ме боли,е мене ми дојде....)има да ги пазите и мазите недела дена:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
диал!:je:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Mandrak напиша:
-Да се оправам малце од ова виросанава состојба и одма почнувам со планови за една убава забава таму. Ако се стварно тие цени...лелееее што ќе биде:je:
Ја и ти, на бања - во Цар Самоил. Ем мрсолите да ги истресеме, ем реума да излечиме, а навечер нервите да си ги понегуваме во Селект.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Лешпери, рачунајте и на мене! :)

Скопскиот огранок да се организира деноиве на кафе, да падне договор, па да се синхронизираме со Струшко - Охридското лоби и да напраиме заеднички десант на Струмица! :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
Лешпери, рачунајте и на мене! :)

Скопскиот огранок да се организира деноиве на кафе, да падне договор, па да се синхронизираме со Струшко - Охридското лоби и да напраиме заеднички десант на Струмица! :)
Мислеше без тебе ќе киднеме? Ц ц ц! Ајде огранок организирајте се и кажете што ќе пресечете!:je: :cug:


без мене да не сте поцнале сакам да ме информирате поздрав
Копи, по некое непишано правило, не би требало да се понудиш за некаква организација од таму???
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Многу луѓе го фалеле местото, баш би сакала да одам и да видам:) Башка никогаш не сум била во Струмица:(
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Za cenite toa e tocno, epten e eftino:
konjak- 50den
stok-50den
vodka-50
dzin-50 den
koka kola- 50den
fanta-50 itn..........
Za malce pari se prais:cug: :cug: :cug:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom