SELECT Струмица

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Исправка:
Фанта и Кока кола - 40 ден.
 
B

BushMan

Гостин
За Селект нема што да се каже.Прекрасен кафич и се друго,мегу најпознатите во Македонија па и на Балканот,ама скоро го отвории и ЕХСЕСС па ного народ отиде таму.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
divine напиша:
Копи, по некое непишано правило, не би требало да се понудиш за некаква организација од таму???
Не не сум од струмица подалеку цели 23 километри сум си кажав јас од дека сум:je:
 

Nen

Член од
13 април 2006
Мислења
5
Поени од реакции
0
Mnogu mi go zborat, i majka mi bila ednas tamu na kafe denje, ludnca i bilo... :je:
Treba da otidam i jas nekogas, ama nikako da se dogovoram so luge, prevoz...
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Arsim напиша:
Najdobriot ,najmoderniot ,najglamurozniot lokal na Ballkan se otvori vo Tetovo a toa se vika GOLDEN GATE ..........uuhhhhhhh....ako doagjate vo Tetovo posetetego .Zasluzuva vnimanie............

Kakov Select ,kakov coloseum ili proces eij lugje ............GOLDEN GATE e Zakon ..........
p.s Ako go videl nekoj neka go dade svoeto mislenje..........

i jas sakam da kazas dali si bil u select oti gledam go stavas na isto mesto so takvi dupki kako so se proces i posebno pa coloseum :nerv:aj de bas prati sliki od taj tolko procuen GOLDEN GATE ustvari prv pat i slusam za nego:icon_lol:
 

Cool

Untouchable
Член од
21 февруари 2006
Мислења
467
Поени од реакции
9
Не сум била во Селект, а вака по сликите ми изгледа убаво и баш би сакала да отидам да видам како е.
 

baltazar

ТАРЗАН НА ЏУНГЛАТА
Член од
22 март 2006
Мислења
60
Поени од реакции
1
SELECT e momentalno najdobroto od MKD.posle nego ide MAF MAF pak vo strumica pa posle se drugo ako voopsto moze da se stavat vo konkurencija.SR e zakon za noken zivot.super kafici ubavi luge,mislam,devojki...10ka
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Jas letovo ke odam u Strumica kaj bratucedite pa moze da mi kaze nekoj dali pustaat pod 18 godini ili moras da imas licna,zasto jas sega ke punam 17?
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
The Mummy Returns напиша:
Jas letovo ke odam u Strumica kaj bratucedite pa moze da mi kaze nekoj dali pustaat pod 18 godini ili moras da imas licna,zasto jas sega ke punam 17?


nemas gajle nigde ne treba licna karta:kajg:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
морам да ги пофалам Струмичани за нивните диска мислам дека им се најдобри може и во цела Македонија , закон нема што
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Во четвртокот беше славењето на 2 години од отварањето на select, т.е роденденот.
Огнометот беше лудницааа!!! :)
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
BAsh bi sakala da odam da vidam kako e:):) nekoj ubav soncev den ke bidi i to...:P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom