Seks so doktorki,komsivki ?

Статус
Затворена за нови мислења.

madrock

Bogey
Член од
23 април 2014
Мислења
590
Поени од реакции
1.926
да беше некое женско ќе отвореше тема “Секс со водоинсталатери, механичари“... :pos:

ќути боље вака... :kafence:
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
А може ли со доктори, комшии?
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Нека има страст :D
 
Член од
15 август 2017
Мислења
35
Поени од реакции
14
Dali ste imale seks so doktorki komsivki ?
Ili bi sakale?!
Jas sum imal, dokolku sakate ke vi opisam...
Opisete vie ako ste vo moznost..
ако и професорките и докторките ти се недостижни имам совет.Затвори ги очите и удри по кАрот со десна,која сакаш таа ќе е твоја и плус како сакаш така ќе ти се прчи.Од искуство,докторките се врв.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
Dali ste imale seks so doktorki komsivki ?
Ili bi sakale?!
Jas sum imal, dokolku sakate ke vi opisam...
Opisete vie ako ste vo moznost..
Да...брат и јас сум имал и многу е јако. Кој немал, не знае што пропушта....би препорачал на секој вакво нешто. Драго ми е и ти што си доживеал ваква авантура. Мојов случај е конкретно со докторка.

Идам случајно у амбуланта не бев арен нешто и влагам кај докторкава....нервозен дека у гужва бев долго време...надвор.
И ме гледа целиот испотен докторкава...зима да ми мери притисок и нежно ми го монтира апаратот на рака...и ми мери...
Викам абе докторке....многу голем овој....
Ме погледна како ненаситна лавица....и ми вика ...не се секирај има и поголеми нешта...сакаш ли да ти мерам нешто друго. Рефлексно почна да ме допира доле. Почна да ме „грепка“ со ноктите. Почнав да се возбудувам и и реков.....
-Докторке а да ви дадам еден „анестетик“?.....
Не рече ништо немаше зборови....праша само дали сум користел вијагра пошто изненадена беше многу кога ме виде....и се погуби целата:vozbud:
Јас гордо и возвратив дека никогаш не сум користел такви дроги....и дека се си е природно.
И го соблеков мантилот....и почнавме...во сите пози. Стоечки правевме 69ка....тоа со никој не сум го правел до сега. АЛал да и е.

И така бидна што бидна на крај ....завршивме работа на тоа креветчето за пациенти. После ми отвори боловање за да не идам на работа.
Вика многу си добар сакам неколку дена по ред со тебе „да мериме притисок“ и така....не можев да одбијам.

Ах времиња....Многу добра тема....
Имам приказни и со други професии....отвори уште некоја тема...
Закон ти се темиве! :cuc:
 
Член од
15 август 2017
Мислења
35
Поени од реакции
14
Да...брат и јас сум имал и многу е јако. Кој немал, не знае што пропушта....би препорачал на секој вакво нешто. Драго ми е и ти што си доживеал ваква авантура. Мојов случај е конкретно со докторка.

Идам случајно у амбуланта не бев арен нешто и влагам кај докторкава....нервозен дека у гужва бев долго време...надвор.
И ме гледа целиот испотен докторкава...зима да ми мери притисок и нежно ми го монтира апаратот на рака...и ми мери...
Викам абе докторке....многу голем овој....
Ме погледна како ненаситна лавица....и ми вика ...не се секирај има и поголеми нешта...сакаш ли да ти мерам нешто друго. Рефлексно почна да ме допира доле. Почна да ме „грепка“ со ноктите. Почнав да се возбудувам и и реков.....
-Докторке а да ви дадам еден „анестетик“?.....
Не рече ништо немаше зборови....праша само дали сум користел вијагра пошто изненадена беше многу кога ме виде....и се погуби целата:vozbud:
Јас гордо и возвратив дека никогаш не сум користел такви дроги....и дека се си е природно.
И го соблеков мантилот....и почнавме...во сите пози. Стоечки правевме 69ка....тоа со никој не сум го правел до сега. АЛал да и е.

И така бидна што бидна на крај ....завршивме работа на тоа креветчето за пациенти. После ми отвори боловање за да не идам на работа.
Вика многу си добар сакам неколку дена по ред со тебе „да мериме притисок“ и така....не можев да одбијам.

Ах времиња....Многу добра тема....
Имам приказни и со други професии....отвори уште некоја тема...
Закон ти се темиве! :cuc:
тоа е тоа...јас првата докторка ја фатив кога бев на преглед и ми рече... соблечи се и легни на кревет да видам екг..а јас и велам ЕТЕ а јас не сум доктор и ми е срам така да ти речам.Таа се насмеа и го раскопча белото тесно мантилче а оздола носеше само црвени гачички...Секс до бесвест..клуч на врата и тепај батко и стручност има плус таман мислиш неможеш повеќе кога ќе му напраи некој маѓепснички трик и ОП тепај.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom