Samsung Galaxy S III или iPhone 5?

Член од
30 ноември 2012
Мислења
96
Поени од реакции
90
Кој од овие 2 телефони е подобар ??? И кои се предностите на едниот и на другиот телефон и нивните " маани " ...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Кој од овие 2 телефони е подобар ??? И кои се предностите на едниот и на другиот телефон и нивните " маани " ...
Тој што повеќе ти одговара и/или тој со кој знаеш да ракуваш.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
iPhone 5 бе бот, и препрашувај зошто... - пробај ќе видиш
 
Член од
30 ноември 2012
Мислења
96
Поени од реакции
90
iPhone 5 бе бот, и препрашувај зошто... - пробај ќе видиш
Абе сакав Ihone5 ама го нема во ОНЕ па затоа сакав да споредам малку со самсунгов :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Златен т-мобајл... оди си таму и терај, посекако ќе ти треба unlock за да ти работи на вип/оне од кај и да го земеш
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.840
Поени од реакции
5.120
Кој од овие 2 телефони е подобар ??? И кои се предностите на едниот и на другиот телефон и нивните " маани " ...
Оди во некој салон, стави ги еден до друг и види кој ти одговара повеќе.Мене и5 ми е како играчка за мали деца и старци кога ги споредив еден до друг.
 
Член од
30 ноември 2012
Мислења
96
Поени од реакции
90
И по што би ги споредил ти вака, според твое експертско мислење?
Човек да не можи ништо да праша ... Не мора да одговараш ако не сакаш .. Ако знаев ќе кажев то шо знам за ова и немаше ич да прашувам ...

Златен т-мобајл... оди си таму и терај, посекако ќе ти треба unlock за да ти работи на вип/оне од кај и да го земеш
Абе ваму сме 6-7 години во ОНЕ ... 4-5 броеви во група сме и на поени земаме ... јас моите и од татко ми ќе ги искористам (тој многу прави) и ќе го земам за малку пари ...
 
Член од
24 август 2011
Мислења
511
Поени од реакции
807
Шо се пецкаш бе одма, убаво ти поставив прашање. Ако немаш одговор не мора одма да се дуеш.
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Насловов на темава можи да се смени и во samsung-galaxy-s3-или-iphone-4/4с/5
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Златен т-мобајл... оди си таму и терај, посекако ќе ти треба unlock за да ти работи на вип/оне од кај и да го земеш
Има и forever unlock да се купи ;)

S3 ако ме прашуваш мене!
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Ниеден! Чувај пари за С4... И Ал... Дај бе друже не кењај у секоја тема против Епл, научивме сите дека си хејтер аман!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom