Roger Sanchez@ NEMO beach Ohrid 24.07.2009

Sprite

Bayern Fanatic
Член од
23 јули 2007
Мислења
447
Поени од реакции
36
Штотуку видов плакати залепени во градов!!!
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
СУПЕР!

Другар само многу касно у 2998. :):)
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Ова не се пропушта ни под разно.А и денов е топ - понеделник.Идемо :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Леле брат .... :vozbud:
Ах ке ги натерам на одмор да се оди од 25, инаку неможи. :)
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
не е мој вкус ама има да растресе на плажа ке се оди на него:vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.569
Поени од реакции
14.343
Само да одам на одмор до 27. Е дури тогаш ќе биде клање. :vozbud:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Бигде нема најава за ова.Sanchez и Agent Greg на 26ти се у Paradise Lub у Грчка. Чисто сумљам дека на 27ми ќе стигне овде.
 

Sprite

Bayern Fanatic
Член од
23 јули 2007
Мислења
447
Поени од реакции
36
Поправка: Сега беф да видам уште еднаш, плакатите се залепени на кафичот НЕМО и журката ке бидит на 24.07.2009 во петок
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Малце ми се ебаа работите со твоево ново инфо али јбг,ќе гледам ќе праам да се оди :smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.569
Поени од реакции
14.343
Оо ништо штом на 24. Најрано на одмор може да одам на 26-27, вака не бива. Ај ваљда зимото ќе го донесат во Колосеум. :smir:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ај бе преку куров од вакви фаци ...


Типов веќе досаден стана ... Не знам што толку убаво му стана во Македонија ... по 3пати годишно доаѓа ....

На тоа додајте ги сите сељаци што воопшто не слушаат таква музика него одат за да бидат видени ... = Срање жур


Жалам ....
 
S

StormRage

Гостин
ај тинк ајм ин... паа шо знам можда да одам ама шо е важно на Боб Синклер убавезно
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Ај бе преку куров од вакви фаци ...


Типов веќе досаден стана ... Не знам што толку убаво му стана во Македонија ... по 3пати годишно доаѓа ....

На тоа додајте ги сите сељаци што воопшто не слушаат таква музика него одат за да бидат видени ... = Срање жур


Жалам ....
Абе батуле може си ме прочитал негде...ти за што идеш за сељаците или за журката :toe: незнам зашто сите се бунат ако некој дојде повеќе пати...има уште неколку што немаат дојдено во Македонија али 90% биле веќе тука :vozbud: така да ако ми се свиѓа музиката без да гледам никој идам да се журкам :party3:
...и уште нешто,последниот пат типот развали во Колосеум :vozbud: така да ако сум во можност сигурно ќе одам пак
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Абе батуле може си ме прочитал негде...ти за што идеш за сељаците или за журката :toe: незнам зашто сите се бунат ако некој дојде повеќе пати...има уште неколку што немаат дојдено во Македонија али 90% биле веќе тука :vozbud: така да ако ми се свиѓа музиката без да гледам никој идам да се журкам :party3:
...и уште нешто,последниот пат типот развали во Колосеум :vozbud: така да ако сум во можност сигурно ќе одам пак

И тоа што викаш .... + на Немо има и масички да одмориш ако ти прекипе :pos2::pos2:

Ае ... и ја ке идам , ме премисли *ќерата*
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
steta
mnosu e rano
aj belki ke fanam druga zurka
a inaku ke ima li drugi zurki okolu 1 2 3 avgust
 

Kajgana Shop

На врв Bottom