Roger Brothers ќе престанат да прават рап

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Каде е цијанидот да се отрјуам?! Не можам да живеам во свет без Роџер Брадрс! : ((((((((((
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Why, oh why!???????
P.S. Who are roger brothers?
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.021
Поени од реакции
2.059
Ох , ми се смачи веке од нив :tapp:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Фајнали. Ај тот дис деј вуд невр кам.
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
249
Поени од реакции
16
ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЛЕЕ ВИДИ ВИДИ ЈА РИБАВА ! :pipi:
 

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Roger Brothers не прават рап веќе. Во голема тага е Америка, и сите гета, нема веќе да се продуцира нај underground рап што постоел на планетава...

П.С. Им го знам изненадувањето: Ќе се селат на друга планета.
 
Член од
14 февруари 2010
Мислења
264
Поени од реакции
52
Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееее што ќе стане со мојот живот, повеќе нема смеење на нивните текстови, спотови. Како тоа се откажале, а толку ги биваше дечките кога наутро ќе ги погледнев да телевизија ми го разубавуваа денот, едноставно солзи се лееја низ моиве образи од смеа. Ај можеби кога ќе порасне малиот од групата ќе направи нешто слично.:pos2:
:salut:
 

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
159
Поени од реакции
7
Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееее што ќе стане со мојот живот, повеќе нема смеење на нивните текстови, спотови. Како тоа се откажале, а толку ги биваше дечките кога наутро ќе ги погледнев да телевизија ми го разубавуваа денот, едноставно солзи се лееја низ моиве образи од смеа. Ај можеби кога ќе порасне малиот од групата ќе направи нешто слично.:pos2:
:salut:
ХАХАХА Малиот кога ке порасне ке е глуп ко тие двајцата сеа големите. лол :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom