Replays, и нивна дискусија

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Mac temava e otvorena za ladenje madinja.Nikoj ozbilno ne i se posvetuva.Preku ... mi e.Prakajte replay i ke diskutirame..ili barem zborete za ovoj.
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
brat..premnogu e golem replayot i nemoze da se stai ..wtf >.>
Daj ke ti go pratam na MSN probaj da go staish ti >.>

A eve vi replay kako freeman igra Lina..2 pat ja igram a pak iam 30-3 scor u high lvl room <3
Варлокот да ми беше у тим ќе го ишутирав на клоци :):) По алчно човече уште немам видено.Типот очигледно не го сваќа концептот на играта.Стои DK на 100-200hp и бега од разорот кој е на 200-300Hp и вашиот тим го гази у меѓувреме(разорот) и варлоков му фрла SW на разорот место на DK-то... крај.После ова во уште две ситуации го приметив дека направи иста глупост.Варлокот дефинитивно треба да иде да игра тетрис или некоја слична соло игра.Противнициве можеа барем да идат на дифјужал чим веќе имаа и варлок во игра и плус рифрешер на него.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Fala k... se vrakame na tema..
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Ај да ја живнам малце темава :) Играно на Northrend,Херој: Necrolyte.На почеток беше 5на5 и негде на средина партија избалансираа 4на4.Поз.
 

Attachments

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Mora da se od DOTA repleite, ako ne mora moze da stavam od gradenje (= da vidite sto nuub sum :( :pos2:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Што се случува ако играм Воид против нубови?

ПС. Играта изобилува со " АЈДЕ ЕДЕН ВО РЕКА НУБУ "
 

Attachments

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Што се случува ако играм Воид против нубови?

ПС. Играта изобилува со " АЈДЕ ЕДЕН ВО РЕКА НУБУ "
Го гледав, и бедни беа стварно. Лешрак не можеше ниту еднаш да погоди со станот, венџефул аватар и агилити тред o_O. Dark seer немаше вакум у првите левели. Го имаш тоа професионалното и со ласт хит, и со тоа што не ги гураш криповите. Само единствена мана беше што фармаше многу а не им помагаше на своите (=


Смешно беше што пајакот викаше: чек да купим нешто а противничката база беше без ништо :pos:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
btw еве интересна игра. Погледнете фармање со ајушта ;)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Само единствена мана беше што фармаше многу а не им помагаше на своите (=
Абе човек, има херои кои треба да фармат, а има херои кои треба да ја држат играта додека хероите што треба да фармат фармат, за после хероите што треба да фармат сами да ја победат играта :)

Сложена реченица :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Се е добро кога добро ќе се сврши. Проста реченица :pos:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Јас,фликси,ајс и Год.

Пазете го Год,он е битниот...нашол нубови па им се курчи:vozbud:
 

Attachments

Член од
4 август 2008
Мислења
243
Поени од реакции
8
decki kaj igrate dota vie??? na public ili ovaka u intrnet kafe?? Da vi preporacan eden sajt za Dota, ZAKON E:

www.dota-league.com

Se registriras, startuvas so 1000 poeni, za sekoja pobeda imas +5, za sekoj poraz -3 a za sekoe iskljucuvanje ili disconekt imas -10!!! E sega najbitno e sto nema noobs i ako imas poveke od 60% pobedi ides u VIP games, kade sto se nenormalno dobri igraci ( ima nekoi i po 80% pobedi sto e na granica na nerealno). Istotaka nema pcuenje i flames nikako, zasto ako pcues, te prijavuvaat i posle administratori ti davaat penalty points a moze i da te baniraat skroz od sajtot. Nesmees da imas nitu mulitaccount, so toj prviot sto si pocnal so toj mora da igras inace imaat jak sistem za pronaodjanje multiaccount i odma baniraat. Za maphack da ne zborime, 2 godini ban sleduva. Ligava ima igraci od cel svet, i skoro i da nema lag, zasto site partii se igraat so Listchecker. E tamu nema losa partija, imam mnogu replays ako sakate da vi pratam pisite na private.

Epa ajde drugovi dojdete i da napravime eden klan od Makedonija, da igrame malku. Ako sakate poveke informacii, na private. Inaku ja se smetam za eden od podobrite igraci u MK, u Kumanovo imam nekolku pati prvo mesto na turniri (malku da se pofalam:))

pozdrav do site Dota igraci ( Dota - najdobrata igra EVER:vozbud::vozbud::vozbud:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom