Replays, и нивна дискусија

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Prv pat slusam,ali mora da se staime,fala brat za informacija..


Inace mac :)))))) Strumica go napizdivme :)))))))) Gref :)XD
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
:violent1:Не бе:)Само што вие сте изберени 5 души горе а доле рандом..Немај гајле ако има пак,пак ќе играм :pipi:
Se shalev :) abe nema vrska 5 izbrani dushi priatele :) ja i ti sme 1vs1 na lane :) 1vs1 ;) :P

jk...tuku,daj ziti se najdi luge,stvarno e tapa vaka vs random ppl,najdi timce nekoe ke igrame ke se zezame.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Eve replay od interesna igra na GG,so random team,sosema solidna igra sho retko se deshava na gg -.-
Sorabotka so timot top :) [so ogled deka sme random]
Inace ja igram puck so 14-1 skor,niso posebno posho praam mn tapa greski i reflexot mi e tinja. Ali poglednete pa komentirajte.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
7-0 skor do 10ta minuta,11-2 do 20ta. Ete ti shorty prove ;) <3
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Добра игра. Во рок од 10 мин имаше исфармано вкупно 3000 голд. и беше 8-ми левел. Е сега тоа што Снајпер од старт имаше направено само bracer беше стварно глупо, и сигурно никогаш не кажувал Miss. Другите беа добри играчи ама снајперот беше натпросечно глупав. Не знам само зашто ја напуштија играта кога гондар заедно со снајперот можеа да те убијат за 3 секунди со Toss, WW, и Assasinate ама ете големи нупци испаднаа.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Добра игра. Во рок од 10 мин имаше исфармано вкупно 3000 голд. и беше 8-ми левел. Е сега тоа што Снајпер од старт имаше направено само bracer беше стварно глупо, и сигурно никогаш не кажувал Miss. Другите беа добри играчи ама снајперот беше натпросечно глупав. Не знам само зашто ја напуштија играта кога гондар заедно со снајперот можеа да те убијат за 3 секунди со Toss, WW, и Assasinate ама ете големи нупци испаднаа.
Znam...sniperot e ..no comment..


Btw,vidi,3k gold za 10 min,ne e losho,sekako,ali ne mnogu,ti so 60 i neso kripa praish poishe gold,samo sho ja gi praam so kills a ti so farm, 7x260 e golem minus za timot od nivna :)
Sea ne vikam deka ti ne ubivash dur farmash :) Ali ete :) razlicen vkus iame :) ja gank ti farm pa solo 1vs5 :)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
shorty pr0 :)))))

BACKDOR! :)))))))))))


PS: Shorty,prati slika,da ne drkam na suvo :(
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Браво си ме победил во Дота партија. Браво. Не знаев дека олку ти значи Дота во животот, да знаев ќе оставев уште на почеток да не победите. И совет: Кога губиш не плачи и не се жали на другите барајќи ја кривицата во нив, зашто тие те извадија после ти да тепаш. Ајт.

Бтв фала за ова што го постираше зашто го сваќам како комплимент дека си ме победил :back:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Браво си ме победил во Дота партија. Браво. Не знаев дека олку ти значи Дота во животот, да знаев ќе оставев уште на почеток да не победите. И совет: Кога губиш не плачи и не се жали на другите барајќи ја кривицата во нив, зашто тие те извадија после ти да тепаш. Ајт.

Бтв фала за ова што го постираше зашто го сваќам како комплимент дека си ме победил :back:
Prati slika da izdrkam <3 Stvarno mi go smeni zivotot pobedava.
Svati go kako kompliment <3 :tapp:


P.S: Backdor <3
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Гледајте го целиов replay посебно на крајот откако ќе заврши партијата и се ќе ни срушат што прави фантом лансер
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom