Red Bull Stratos

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
Не го пуштаат падобранот сателитски, туку на него си има алтметар што помага сам да се активира на одредена височина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom