Red Bull Stratos

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Зашто место Феликс не земаа женско? :)
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
само грчката економија паѓаше побрзо од феликс :)
 

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.357
Поени од реакции
21.873
Ќе си ги вратат они брзо тие пари не се проблем за нив :) а и сега затоа од секунда во секунда летаат по 100+ лајкови на фан страната.
Ија мислам дека подобра реклама за Ред Бул тешко да направат, нели Ред Бул дава крила ;) Ама и Феликс ќе ќари нешто сега со совјата моментално популарност. Како и да е, она чувство да паѓаш 5 минути сигурно е нешто феноменално.
 
М

Мартин`

Гостин
Ија мислам дека подобра реклама за Ред Бул тешко да направат, нели Ред Бул дава крила ;) Ама и Феликс ќе ќари нешто сега со совјата моментално популарност. Како и да е, она чувство да паѓаш 5 минути сигурно е нешто феноменално.
Он веќе има дебело ќарено од ова мада тек допрва кога ќе дојдат реклами, емисии ќе се наполни уште толку :)
А да даваше ред бул крила немаше да го пушта падобранот на крај :icon_lol:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
а да се качи пак,ама сега да ја најде топката од Пацини ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom